ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

فیلتر موجودیت
فیلتر براساس مشخصات فنی
  • شکل ظاهری
  • حداکثر پهنای باند
  • طول موج
  • حداکثر فاصله
  • نوع کانکتور
  • نوع فیبر
  • DOM
  • Receiver type
  • طول کابل
فیلتر توسط سازنده

ماژول فیبر نوری 10G

ماژول های فیبرنوری ده گیگ

ماژول فیبر نوری 10G با استفاده از فناوری فیبر نوری اطلاعات و داده‌ها را با سرعت 10Gbps انتقال می‌دهد. این ماژول‌ها اغلب در شبکه‌های ارتباطاتی و انتقال داده‌های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند. فیبر نوری به دلیل سرعت بالا، مقاومت در برابر اختلالات الکترومغناطیسی و قابلیت انتقال داده بر روی فواصل طولانی، به گزینه‌ی محبوبی برای ارتباطات تلفن همراه، اینترنت و شبکه‌های داده تبدیل شده است. ماژول‌های فیبر نوری 10g در انواع مختلفی مانند ماژول‌های فیبر نوری SFP+، XFP و +QSFP طراحی و تولید شده‌اند، که هر کدام دارای ویژگی‌ها و کاربردهای خاصی هستند.

ماژول‌های 10 گیگ می‌توانند برای انتقال داده‌ها در باندهای مختلف مانند Ethernet، Fiber Channel و InfiniBand هم استفاده شوند.

مرتب سازی بر اساس
    نمایش در هر صفحه

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-BX100-D

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-BX100-D

    • حداکثر پهنای باند : 10.3125Gbps
    • طول موج : 1550nm-TX/1490nm-RX
    • حداکثر فاصله : 100km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-BX100-U

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-BX100-U

    • حداکثر پهنای باند : 10.3125Gbps
    • طول موج : 1490nm-TX/1550nm-RX
    • حداکثر فاصله : 100km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP+ 10G CWDM 40km

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP+ 10G CWDM 40km

    •  حداکثر پهنای باند : 11.0957Gbps
    •  طول موج : 1270nm 
    • حداکثر فاصله : 40km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP+ 10G CWDM 10KM

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP+ 10G CWDM 10KM

    • حداکثر پهنای باند : 10Gbps 
    • طول موج : 1270nm 
    • حداکثر فاصله : 10km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP+ 10G CWDM 20KM

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP+ 10G CWDM 20KM

    • حداکثر پهنای باند : 11.0957Gbps 
    • طول موج : 1270nm 
    • حداکثر فاصله : 20km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP+ 10G CWDM I 40KM

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP+ 10G CWDM I 40KM

    • حداکثر پهنای باند : 11.3Gbps 
    • طول موج : 1270nm 
    • حداکثر فاصله : 40km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP+ 10G CWDM 80km

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP+ 10G CWDM 80km

    • حداکثر پهنای باند : 11.0957Gbps 
    • طول موج : 1470nm 
    • حداکثر فاصله : 80km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری Cisco ONS-SC+-10G-CU7

    ماژول فیبر نوری Cisco ONS-SC+-10G-CU7

    • حداکثر پهنای باند : 10Gbps
    • شعاع خمیدگی : 30mm 
    • طول کابل : 7m
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-AOC1M

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-AOC1M

    • حداکثر پهنای باند : 10Gbps 
    • شعاع خمیدگی : 7.5mm 
    • طول کابل : 1m
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-AOC2M

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-AOC2M

    • حداکثر پهنای باند : 10Gbps 
    • شعاع خمیدگی : 7.5mm 
    • طول کابل : 2m
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-AOC3M

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-AOC3M

    • حداکثر پهنای باند : 10Gbps 
    • شعاع خمیدگی : 7.5mm 
    • طول کابل : 3m
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-AOC5M

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-AOC5M

    • حداکثر پهنای باند : 10Gbps 
    • شعاع خمیدگی : 7.5mm 
    • طول کابل : 5m
    تماس برای قیمت