ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

فیلتر موجودیت
فیلتر براساس مشخصات فنی
  • شکل ظاهری
  • حداکثر پهنای باند
  • طول موج
  • حداکثر فاصله
  • نوع کانکتور
  • نوع فیبر
  • DOM
  • Receiver type
  • طول کابل
فیلتر توسط سازنده

ماژول فیبر نوری 10G

ماژول های فیبرنوری ده گیگ

ماژول فیبر نوری 10G با استفاده از فناوری فیبر نوری اطلاعات و داده‌ها را با سرعت 10Gbps انتقال می‌دهد. این ماژول‌ها اغلب در شبکه‌های ارتباطاتی و انتقال داده‌های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند. فیبر نوری به دلیل سرعت بالا، مقاومت در برابر اختلالات الکترومغناطیسی و قابلیت انتقال داده بر روی فواصل طولانی، به گزینه‌ی محبوبی برای ارتباطات تلفن همراه، اینترنت و شبکه‌های داده تبدیل شده است. ماژول‌های فیبر نوری 10g در انواع مختلفی مانند ماژول‌های فیبر نوری SFP+، XFP و +QSFP طراحی و تولید شده‌اند، که هر کدام دارای ویژگی‌ها و کاربردهای خاصی هستند.

ماژول‌های 10 گیگ می‌توانند برای انتقال داده‌ها در باندهای مختلف مانند Ethernet، Fiber Channel و InfiniBand هم استفاده شوند.

مرتب سازی بر اساس
    نمایش در هر صفحه

    ماژول فیبر نوری Cisco E1-10G-SFP-LR

    ماژول فیبر نوری سیسکو E1 10G SFP LR 

    • حداکثر پهنای باند : 1/10.3Gbps 
    • طول موج : 1310nm 
    • حداکثر فاصله : 10km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری Cisco E1-10G-SFP-SR

    ماژول فیبر نوری Cisco E1-10G-SFP-SR

    • حداکثر پهنای باند : 1/10.3Gbps 
    • طول موج : 850nm 
    • حداکثر فاصله : 300m@OM3/400m@OM4
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-ER40-I

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-ER40-I

    • حداکثر پهنای باند : 10.52Gbps 
    • طول موج : 1310nm
    • حداکثر فاصله : 40km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-LR-I

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-LR-I

    • حداکثر پهنای باند : 10.52Gbps 
    • طول موج : 1310nm 
    • حداکثر فاصله : 10km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-LRM

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-LRM

    • حداکثر پهنای باند : 10.3125Gbps 
    • طول موج : 1310nm 
    • حداکثر فاصله : 220m @ OM3 MMF, 300m over SMF
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-LRM2

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-LRM2

    • حداکثر پهنای باند : 10Gbps 
    • طول موج : 1310nm 
    • حداکثر فاصله : 2km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-SR-I

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-SR-I

    • حداکثر پهنای باند : 10.3125Gbps 
    • طول موج : 850nm 
    • حداکثر فاصله : 300m
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-ZR100

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-ZR100

    • حداکثر پهنای باند : 11.3Gbps 
    • طول موج : 1550nm 
    • حداکثر فاصله : 100km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-ZR-I

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-ZR-I

    • حداکثر پهنای باند : 10.3125Gbps 
    • طول موج : 1550nm 
    • حداکثر فاصله : 80km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری HUAWEI SFP+ 1550nm 10G 40KM

    ماژول فیبر نوری HUAWEI SFP+ 1550nm 10G 40KM

    • حداکثر پهنای باند : 11.3Gbps
    • طول موج : 1550nm 
    • حداکثر فاصله : 40km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-BX60D

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-BX60D

    • حداکثر پهنای باند : 10.3125Gbps
    • طول موج : 1330nm-TX/1270nm-RX
    • حداکثر فاصله : 60km

     

    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-BX60U

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-BX60U

    • حداکثر پهنای باند : 10.3125Gbps
    • طول موج : 1270nm-TX/1330nm-RX
    • حداکثر فاصله : 60km
    تماس برای قیمت