ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

ماژول فیبر نوری سیسکو XFP 10G LR OC192SR

ماژول فیبر نوری سیسکو XFP 10G LR OC192SR

  • حداکثر پهنای باند : 10Gbps
  • طول موج : 1310nm
  • حداکثر فاصله : 10km
تماس برای قیمت
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120205018
تاریخ تحویل: 1 الی 2 روز

ماژول فیبر نوری سیسکو XFP 10G LR OC192SR

 ماژول فیبر نوری XFP 10GLR OC192SR توسط شرکت سیسکو تولید شده است. با پهنای باند 10Gbps و طول موج 1310nm، این ماژول قادر است اطلاعات را با فاصله‌ی حداکثر 10 کیلومتر منتقل کند. ماژول فیبر نوری XFP 10GLR OC192SR دارای نوع کانکتور LC duplex و از فیبر نوری سینگل مود برای انتقال داده‌ها استفاده می‌کند. توان ارسالی این ماژول در بازه‌ی 0dbm تا 6dbm- است و دمای کارکرد در بازه‌ی 0 تا 70 درجه سانتی‌گراد (32 تا 158 درجه فارنهایت) است. این ماژول دارای یک سال گارانتی بوده و از پشتیبانی DOM نیز برخوردار است. 

نامXFP 10GLR OC192SR
نام برندسیسکو
شکل ظاهریXFP
حداکثر پهنای باند10Gbps
طول موج1310nm
حداکثر فاصله10km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال6dbm ~ 0dbm-
حساسیت گیرنده14.5dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
گارانتییک سال
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsDFB 1310nm

ماژول فیبر نوری سیسکو XFP 10G LR OC192SR

 ماژول فیبر نوری XFP 10GLR OC192SR توسط شرکت سیسکو تولید شده است. با پهنای باند 10Gbps و طول موج 1310nm، این ماژول قادر است اطلاعات را با فاصله‌ی حداکثر 10 کیلومتر منتقل کند. ماژول فیبر نوری XFP 10GLR OC192SR دارای نوع کانکتور LC duplex و از فیبر نوری سینگل مود برای انتقال داده‌ها استفاده می‌کند. توان ارسالی این ماژول در بازه‌ی 0dbm تا 6dbm- است و دمای کارکرد در بازه‌ی 0 تا 70 درجه سانتی‌گراد (32 تا 158 درجه فارنهایت) است. این ماژول دارای یک سال گارانتی بوده و از پشتیبانی DOM نیز برخوردار است. 

نامXFP 10GLR OC192SR
نام برندسیسکو
شکل ظاهریXFP
حداکثر پهنای باند10Gbps
طول موج1310nm
حداکثر فاصله10km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال6dbm ~ 0dbm-
حساسیت گیرنده14.5dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
گارانتییک سال
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsDFB 1310nm
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی