ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-ZR-I

ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-ZR-I

  • حداکثر پهنای باند : 10.3125Gbps 
  • طول موج : 1550nm 
  • حداکثر فاصله : 80km
تماس برای قیمت
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120201014

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G ZR I 

ماژول‌ فیبر نوری +10G SFP اطلاعات و داده‌ها را با سرعت 10Gbps انتقال می‌دهند و دارای پورت LC می‌باشد. این ماژول‌ها به طور همزمان داده‌ها را با طول موج 1550nm و حداکثر پهنای باند 10.3125Gbps در مسافت 80km ارسال و دریافت می‌نمایند. ترنسیور فیبر نوری 10G ZR I بر روی فیبر نوری سینگل مود و با استفاده از کابل‌های فیبرنوری Single-Mode با کانکتور LC duplex ارتباط را بین تجهیزات شبکه  برقرار می‌کند.

نام10G ZR I
نام برندسیسکو
شکل ظاهری+SFP
حداکثر پهنای باند10.3125Gbps
طول موج1550nm
حداکثر فاصله80km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال0dBm ~ 5dbm
حساسیت گیرنده23dBm- >
DOMپشتیبانی می کند
Transmitter typeEML
Power budget23dB
Receiver overload8dBm-
Receiver typePIN

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G ZR I 

ماژول‌ فیبر نوری +10G SFP اطلاعات و داده‌ها را با سرعت 10Gbps انتقال می‌دهند و دارای پورت LC می‌باشد. این ماژول‌ها به طور همزمان داده‌ها را با طول موج 1550nm و حداکثر پهنای باند 10.3125Gbps در مسافت 80km ارسال و دریافت می‌نمایند. ترنسیور فیبر نوری 10G ZR I بر روی فیبر نوری سینگل مود و با استفاده از کابل‌های فیبرنوری Single-Mode با کانکتور LC duplex ارتباط را بین تجهیزات شبکه  برقرار می‌کند.

نام10G ZR I
نام برندسیسکو
شکل ظاهری+SFP
حداکثر پهنای باند10.3125Gbps
طول موج1550nm
حداکثر فاصله80km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال0dBm ~ 5dbm
حساسیت گیرنده23dBm- >
DOMپشتیبانی می کند
Transmitter typeEML
Power budget23dB
Receiver overload8dBm-
Receiver typePIN
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی