ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

خرید انواع مودم فیبر نوری هواوی و فایبرهوم

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G ZR

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G ZR

  • حداکثر پهنای باند : 11.3Gbps
  •  طول موج : 1550nm
  •  حداکثر فاصله : 80km
55,500,000 ریال
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120201015
تاریخ تحویل: 1 الی 2 روز
نام10G ZR
نام برندسیسکو
شکل ظاهری+SFP
حداکثر پهنای باند11.3Gbps
طول موج1550nm
حداکثر فاصله80km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال0dBm ~ 5dbm
حساسیت گیرنده23dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsEML
نام10G ZR
نام برندسیسکو
شکل ظاهری+SFP
حداکثر پهنای باند11.3Gbps
طول موج1550nm
حداکثر فاصله80km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال0dBm ~ 5dbm
حساسیت گیرنده23dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsEML
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی