ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G ZR

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G ZR

  • حداکثر پهنای باند : 11.3Gbps
  •  طول موج : 1550nm
  •  حداکثر فاصله : 80km
59,000,000 ریال
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120201015
تاریخ تحویل: 1 الی 2 روز

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G ZR

ماژول فیبر نوری SFP 10G ZR با حداکثر پهنای باند 11.3Gbps و با طول موج 1550nm اطلاعات را انتقال می‌دهد. این ماژول فیبر نوری بر روی شبکه‌های فیبر نوری سینگل مود و در فواصل بلند حداکثر تا 80 کیلومتر بر روی این ماژول فیبر نوری عمل می‌کند. ماژول فیبر نوری SFP 10G ZR دارای کانکتور LC duplex است. این ترنسیور فیبر نوری (ماژول فیبر نوری) از دستورالعمل‌های  RoHS Directive 2011/65/EU پیروی می‌کند. 

نام10G ZR
نام برندسیسکو
شکل ظاهری+SFP
حداکثر پهنای باند11.3Gbps
طول موج1550nm
حداکثر فاصله80km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال0dBm ~ 5dbm
حساسیت گیرنده23dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsEML

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G ZR

ماژول فیبر نوری SFP 10G ZR با حداکثر پهنای باند 11.3Gbps و با طول موج 1550nm اطلاعات را انتقال می‌دهد. این ماژول فیبر نوری بر روی شبکه‌های فیبر نوری سینگل مود و در فواصل بلند حداکثر تا 80 کیلومتر بر روی این ماژول فیبر نوری عمل می‌کند. ماژول فیبر نوری SFP 10G ZR دارای کانکتور LC duplex است. این ترنسیور فیبر نوری (ماژول فیبر نوری) از دستورالعمل‌های  RoHS Directive 2011/65/EU پیروی می‌کند. 

نام10G ZR
نام برندسیسکو
شکل ظاهری+SFP
حداکثر پهنای باند11.3Gbps
طول موج1550nm
حداکثر فاصله80km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال0dBm ~ 5dbm
حساسیت گیرنده23dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsEML
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی