ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G SR I

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G SR I 

  • حداکثر پهنای باند : 10.3125Gbps 
  • طول موج : 850nm 
  • حداکثر فاصله : 300m
تماس برای قیمت
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120201012
تاریخ تحویل: 1 الی 2 روز

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G SR I

ترنسیور فیبر نوری SFP 10G SR I با حداکثر پهنای باند 10.3125Gbps و طول موج 850nm اطلاعات را انتقال می‌دهد. این ماژول فیبر نوری داده‌ها را بر روی شبکه فیبر نوری مالتی مود و تا مسافت 300 متر منتقل می‌کند. توان ارسال این ترانسیور در بازه 8dBm تا 1dBm است و حساسیت گیرنده آن 11.1dBm می‌باشد. فرستنده-گیرنده فیبر نوری (ماژول فیبر نوری) 10G SR I در تجهیزات شبکه مانند سوئیچ، روتر، سرور و دیتاسنتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نام10G SR I
نام برندسیسکو
شکل ظاهری+SFP
حداکثر پهنای باند10.3125Gbps
طول موج850nm
حداکثر فاصله300m
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرMMF
توان ارسال8dbm ~ 1dbm-
حساسیت گیرنده11.1dBm- >
DOMپشتیبانی می کند
Transmitter typeVCSEL
Power budget3.1dB
Receiver overload0.5dBm
Receiver typePIN

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G SR I

ترنسیور فیبر نوری SFP 10G SR I با حداکثر پهنای باند 10.3125Gbps و طول موج 850nm اطلاعات را انتقال می‌دهد. این ماژول فیبر نوری داده‌ها را بر روی شبکه فیبر نوری مالتی مود و تا مسافت 300 متر منتقل می‌کند. توان ارسال این ترانسیور در بازه 8dBm تا 1dBm است و حساسیت گیرنده آن 11.1dBm می‌باشد. فرستنده-گیرنده فیبر نوری (ماژول فیبر نوری) 10G SR I در تجهیزات شبکه مانند سوئیچ، روتر، سرور و دیتاسنتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نام10G SR I
نام برندسیسکو
شکل ظاهری+SFP
حداکثر پهنای باند10.3125Gbps
طول موج850nm
حداکثر فاصله300m
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرMMF
توان ارسال8dbm ~ 1dbm-
حساسیت گیرنده11.1dBm- >
DOMپشتیبانی می کند
Transmitter typeVCSEL
Power budget3.1dB
Receiver overload0.5dBm
Receiver typePIN
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی