ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G LRM2

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G LRM2

  • حداکثر پهنای باند : 10Gbps 
  • طول موج : 1310nm 
  • حداکثر فاصله : 2km
تماس برای قیمت
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120201011
تاریخ تحویل: 1 الی 2 روز

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G LRM2 

ماژول فیبر نوری SFP 10G LRM2 با +SFP سازگار است. این ماژول فیبر نوری دارای پورت LC duplex است و از طریق فیبر نوری سینگل مود (OS2 SMF) و با پهنای باند 10Gbps اطلاعات را منتقل می‌کند. ترنسیور فیبر نوری 10G LRM2 از استانداردهای SFF-8432 ، IEEE 802.3ae و 10GBASE-LR پشتیبانی می‌کند.

نام10G LRM2
نام برندسیسکو
شکل ظاهری+SFP
حداکثر پهنای باند10Gbps
طول موج1310nm
حداکثر فاصله2km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال8.2dbm ~ 0.5dbm-
حساسیت گیرنده12.6dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsFP 1310nm

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G LRM2 

ماژول فیبر نوری SFP 10G LRM2 با +SFP سازگار است. این ماژول فیبر نوری دارای پورت LC duplex است و از طریق فیبر نوری سینگل مود (OS2 SMF) و با پهنای باند 10Gbps اطلاعات را منتقل می‌کند. ترنسیور فیبر نوری 10G LRM2 از استانداردهای SFF-8432 ، IEEE 802.3ae و 10GBASE-LR پشتیبانی می‌کند.

نام10G LRM2
نام برندسیسکو
شکل ظاهری+SFP
حداکثر پهنای باند10Gbps
طول موج1310nm
حداکثر فاصله2km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال8.2dbm ~ 0.5dbm-
حساسیت گیرنده12.6dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsFP 1310nm
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی