ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G BXU I

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G BXU I

  • حداکثر پهنای باند : 11.3168Gbps
  • طول موج : 1270nm-TX/1330nm-RX
  • حداکثر فاصله : 10km
12,500,000 ریال
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120202002
تاریخ تحویل: 1 الی 2 روز

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G BXU I

ماژول فیبر نوری SFP 10G BXU I توسط شرکت سیسکو طراحی و تولید شده است. این ماژول فیبر نوری دارای طول موج 1270nm-TX/1330nm-RX و حداکثر پهنای باند 11.3168Gbps می‌باشد. در ادامه برخی از ویژگی‌های ترنسیور فیبر نوری SFP 10G BXU I آورده شده است:

  1. انتقال داده با سرعت 11.3168Gbps: ماژول فیبر نوری 10G BXU I قابلیت ارسال و دریافت اطلاعات با سرعت 11.3168Gbps را داراست، که ایده‌آل برای شبکه‌ها با پهنای باند بالا است.
  2. فاصله انتقال تا 10 کیلومتر: این ماژول فیبر نوری برای انتقال اطلاعات در فواصل بلند همانند 10 کیلومتر بسیار مناسب است.
  3. پشتیبانی از اتصال داغ (Hot Pluggable): قابلیت جدا و وصل کردن این ماژول در حالت فعال را دارد، یعنی بدون نیاز به خاموش کردن تجهیزات می‌توان آن را متصل کرد و یا برداشت.
  4. پشتیبانی از استانداردهای MSA: این ماژول با استانداردهای SFP+ MSA (Multi-Source Agreement) سازگار است، که به توسعه و استفاده آسان از آن در تجهیزات مختلف کمک می‌کند.
  5. قابلیت مانیتورینگ اپتیکی دیجیتال (Digital Optical Monitoring): قابلیت ارائه اطلاعات دقیق در مورد عملکرد و وضعیت اتصال فیبر نوری را فراهم می‌کند، که برای تشخیص و رفع مشکلات عملیاتی بسیار مفید است.
نام10G BXU I
نام برندسیسکو
شکل ظاهری+SFP
حداکثر پهنای باند11.3168Gbps
طول موج1270nm-TX/1330nm-RX
حداکثر فاصله10km
نوع کانکتورSimplex LC
نوع فیبرSMF
توان ارسال8.2dbm ~ 0.5dbm-
حساسیت گیرنده14.4dBm- >
دمای کارکرد40to85°C (-40 to 185°F)-
DOMپشتیبانی می کند
Transmitter typeDFB
Power budget9dB
Receiver overload0.5dBm

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G BXU I

ماژول فیبر نوری SFP 10G BXU I توسط شرکت سیسکو طراحی و تولید شده است. این ماژول فیبر نوری دارای طول موج 1270nm-TX/1330nm-RX و حداکثر پهنای باند 11.3168Gbps می‌باشد. در ادامه برخی از ویژگی‌های ترنسیور فیبر نوری SFP 10G BXU I آورده شده است:

  1. انتقال داده با سرعت 11.3168Gbps: ماژول فیبر نوری 10G BXU I قابلیت ارسال و دریافت اطلاعات با سرعت 11.3168Gbps را داراست، که ایده‌آل برای شبکه‌ها با پهنای باند بالا است.
  2. فاصله انتقال تا 10 کیلومتر: این ماژول فیبر نوری برای انتقال اطلاعات در فواصل بلند همانند 10 کیلومتر بسیار مناسب است.
  3. پشتیبانی از اتصال داغ (Hot Pluggable): قابلیت جدا و وصل کردن این ماژول در حالت فعال را دارد، یعنی بدون نیاز به خاموش کردن تجهیزات می‌توان آن را متصل کرد و یا برداشت.
  4. پشتیبانی از استانداردهای MSA: این ماژول با استانداردهای SFP+ MSA (Multi-Source Agreement) سازگار است، که به توسعه و استفاده آسان از آن در تجهیزات مختلف کمک می‌کند.
  5. قابلیت مانیتورینگ اپتیکی دیجیتال (Digital Optical Monitoring): قابلیت ارائه اطلاعات دقیق در مورد عملکرد و وضعیت اتصال فیبر نوری را فراهم می‌کند، که برای تشخیص و رفع مشکلات عملیاتی بسیار مفید است.
نام10G BXU I
نام برندسیسکو
شکل ظاهری+SFP
حداکثر پهنای باند11.3168Gbps
طول موج1270nm-TX/1330nm-RX
حداکثر فاصله10km
نوع کانکتورSimplex LC
نوع فیبرSMF
توان ارسال8.2dbm ~ 0.5dbm-
حساسیت گیرنده14.4dBm- >
دمای کارکرد40to85°C (-40 to 185°F)-
DOMپشتیبانی می کند
Transmitter typeDFB
Power budget9dB
Receiver overload0.5dBm
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی