ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G AOC 10M

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G AOC 10M 

  • حداکثر پهنای باند : 10Gbps 
  • شعاع خمیدگی : 7.5mm 
  • طول کابل : 10m
تماس برای قیمت
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120204007
تاریخ تحویل: 1 الی 2 روز

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G AOC 10M

ماژول فیبر نوری SFP 10G AOC 10M با حداکثر پهنای باند 10Gbps اطلاعات را انتقال می‌دهد. ترنسیور فیبر نوری 10G AOC 10M به یک کابل فیبر نوری متصل است که طول این کابل 10 متر و شعاع خمیدگی آن 7.5mm می‌باشد. کابل فیبر نوری AOC از استاندارد MSA SFF-8431 پشتیبانی می‌کند. این ماژول فیبر نوری بر روی شبکه مالتی مود (MMF) عمل می‌کند.

نام10G AOC 10M
نام برندسیسکو
شکل ظاهری+SFP+ to SFP
حداکثر پهنای باند10Gbps
شعاع خمیدگی7.5mm
طول کابل10m
جنس کابلOFNP
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G AOC 10M

ماژول فیبر نوری SFP 10G AOC 10M با حداکثر پهنای باند 10Gbps اطلاعات را انتقال می‌دهد. ترنسیور فیبر نوری 10G AOC 10M به یک کابل فیبر نوری متصل است که طول این کابل 10 متر و شعاع خمیدگی آن 7.5mm می‌باشد. کابل فیبر نوری AOC از استاندارد MSA SFF-8431 پشتیبانی می‌کند. این ماژول فیبر نوری بر روی شبکه مالتی مود (MMF) عمل می‌کند.

نام10G AOC 10M
نام برندسیسکو
شکل ظاهری+SFP+ to SFP
حداکثر پهنای باند10Gbps
شعاع خمیدگی7.5mm
طول کابل10m
جنس کابلOFNP
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی