ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP 40G LR4 20km

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP 40G LR4 20km 

  • حداکثر پهنای باند : 41.2Gbps (4x 10.3Gbps) 
  • طول موج : 1310nm 
  • حداکثر فاصله : 20km
تماس برای قیمت
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120302010
تاریخ تحویل: 1 الی 2 روز

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP 40G LR4 20km 

ماژول فیبر نوری QSFP 40G LR4 20km با استفاده از تکنولوژی LR4 (Long Reach 4 wavelengths) ارتباطات بلند مدت را تا فاصله 20 کیلومتر فراهم می‌کند. این ماژول دارای طول موج 1310nm، نوع کانکتور LC duplex و بر روی فیبر نوری سینگل مود توسط شرکت سیسکو طراحی و تولید شده است. این ماژول به صورت سریع و آسان قابل نصب و جایگزینی می‌باشد و با سوئیچ‌ها و دیگر تجهیزات شبکه‌ای سیسکو سازگار است.

نامQSFP LR4 40G 20km
نام برندسیسکو
شکل ظاهری+QSFP
حداکثر پهنای باند41.2Gbps (4x 10.3Gbps)
طول موج1310nm
حداکثر فاصله20km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال2.3dbm ~ 4.5dbm-
حساسیت گیرنده12.5dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Transmitter typeDFB CWDM
Power budget8dB
Receiver overload3.3dBm
Receiver typePIN

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP 40G LR4 20km 

ماژول فیبر نوری QSFP 40G LR4 20km با استفاده از تکنولوژی LR4 (Long Reach 4 wavelengths) ارتباطات بلند مدت را تا فاصله 20 کیلومتر فراهم می‌کند. این ماژول دارای طول موج 1310nm، نوع کانکتور LC duplex و بر روی فیبر نوری سینگل مود توسط شرکت سیسکو طراحی و تولید شده است. این ماژول به صورت سریع و آسان قابل نصب و جایگزینی می‌باشد و با سوئیچ‌ها و دیگر تجهیزات شبکه‌ای سیسکو سازگار است.

نامQSFP LR4 40G 20km
نام برندسیسکو
شکل ظاهری+QSFP
حداکثر پهنای باند41.2Gbps (4x 10.3Gbps)
طول موج1310nm
حداکثر فاصله20km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال2.3dbm ~ 4.5dbm-
حساسیت گیرنده12.5dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Transmitter typeDFB CWDM
Power budget8dB
Receiver overload3.3dBm
Receiver typePIN
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی