ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

ماژول فیبر نوری Cisco QSFP-100G-AOC25M

ماژول فیبر نوری Cisco QSFP-100G-AOC25M

  • حداکثر پهنای باند: 100Gbps
  • طول موج: 850nm
  • طول کابل: 25m (82.02ft)
58,000,000 ریال
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120403014
تاریخ تحویل: 1 الی 2 روز

ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 25M

ترنسیور فیبر نوری 100G AOC 25M دارای کابل فیبر نوری است که مناسب شبکه‌های فیبر نوری Multimode (MMF) می‌باشد. این ترنسیور اطلاعات را با طول موج 850nm و سرعت 100Gbps انتقال می‌دهد. طول کابل فیبر نوری 25m و از استانداردهای Hot Pluggable QSFP28 MSA پشتیبانی می‌کند. 

نامQSFP 100G AOC25M
نام برندسیسکو
شکل ظاهریQSFP28 to QSFP28
حداکثر پهنای باند100Gbps
طول موج850nm
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
Transmitter typeVCSEL
Receiver typePIN
شعاع خمیدگی7.5mm
طول کابل25m
جنس کابلOFNP
نوع کابلOptical Cable
مصرف برق3.5W >
ولتاژ منبع تغذیه3.3V

ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 25M

ترنسیور فیبر نوری 100G AOC 25M دارای کابل فیبر نوری است که مناسب شبکه‌های فیبر نوری Multimode (MMF) می‌باشد. این ترنسیور اطلاعات را با طول موج 850nm و سرعت 100Gbps انتقال می‌دهد. طول کابل فیبر نوری 25m و از استانداردهای Hot Pluggable QSFP28 MSA پشتیبانی می‌کند. 

نامQSFP 100G AOC25M
نام برندسیسکو
شکل ظاهریQSFP28 to QSFP28
حداکثر پهنای باند100Gbps
طول موج850nm
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
Transmitter typeVCSEL
Receiver typePIN
شعاع خمیدگی7.5mm
طول کابل25m
جنس کابلOFNP
نوع کابلOptical Cable
مصرف برق3.5W >
ولتاژ منبع تغذیه3.3V

طرح اول

طرح دوم

نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی