ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

دستگاه OTDR Grand Link GLK4500 D1

OTDR Grand Link GLK4500 D1

  • صفحه نمایش: 4.3colour TFT LCD WVGA
  • رابط: Type-C,RJ45×2 LAN 10M/100M bit/s
  • طول موج: 1550nm
تماس برای قیمت
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 150305002
نامOTDR Grand Link GLK4500 D1
برندGrand Link
صفحه نمایش4.3colour TFT LCD WVGA
رابطType-C,RJ45×2 LAN 10M/100M bit/s
حافظه داخلی8GB
باتری5000mAh lithium
طول موج1310/1550nm
Dynamic Range26/24DB
Distance Range0/1 تا 260km
نوع فیبر9/125 Single mode
وزن0/5kg
ابعاد173mm × 109mm × 45mm
نامOTDR Grand Link GLK4500 D1
برندGrand Link
صفحه نمایش4.3colour TFT LCD WVGA
رابطType-C,RJ45×2 LAN 10M/100M bit/s
حافظه داخلی8GB
باتری5000mAh lithium
طول موج1310/1550nm
Dynamic Range26/24DB
Distance Range0/1 تا 260km
نوع فیبر9/125 Single mode
وزن0/5kg
ابعاد173mm × 109mm × 45mm
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی