ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

خرید انواع مودم فیبر نوری هواوی و فایبرهوم

ماژول فیبر نوری هواوی SFP+ 1550nm 10G 80KM

ماژول فیبر نوری هواوی SFP+ 1550nm 10G 80KM 

  • حداکثر پهنای باند : 11.3Gbps 
  • طول موج : 1550nm 
  • حداکثر فاصله : 80km
27,000,000 ریال
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120201017
نامHUAWEI SFP+ 1550nm 10G 80KM
نام برندهواوی
شکل ظاهری+SFP
حداکثر پهنای باند11.3Gbps
طول موج1550nm
حداکثر فاصله80km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال0dBm ~ 5dbm
حساسیت گیرنده23dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsEML
نامHUAWEI SFP+ 1550nm 10G 80KM
نام برندهواوی
شکل ظاهری+SFP
حداکثر پهنای باند11.3Gbps
طول موج1550nm
حداکثر فاصله80km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال0dBm ~ 5dbm
حساسیت گیرنده23dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsEML
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی