ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

ماژول فیبر نوری هواوی SFP+ 1310nm 10G 1.4KM

ماژول فیبر نوری هواوی SFP+ 1310nm 10G 1.4KM

  • حداکثر پهنای باند: 10.3125Gbps
  • طول موج: 1310nm
  • حداکثر فاصله: 1/4km
تماس برای قیمت
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120201019
نامHUAWEI SFP+ 1310nm 10G 1.4KM
نام برندهواوی
شکل ظاهری+SFP
حداکثر پهنای باند10.3125Gbps
طول موج1310nm
حداکثر فاصله1/4km
نوع کانکتورSimplex LC
نوع فیبرSMF
نامHUAWEI SFP+ 1310nm 10G 1.4KM
نام برندهواوی
شکل ظاهری+SFP
حداکثر پهنای باند10.3125Gbps
طول موج1310nm
حداکثر فاصله1/4km
نوع کانکتورSimplex LC
نوع فیبرSMF
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی