ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

مودم فیبر نوری HUAWEI ONT EG8145V5 12 LIGHTS APC,تعداد پورت تلفن 1 عدد,تعداد پورت شبکه 4 عدد,تعداد USB پورت 2 عدد

مودم فیبر نوری HUAWEI ONT EG8145V5 12 LIGHTS APC

  • تعداد پورت تلفن : 1 عدد
  • تعداد پورت شبکه : 4 عدد
  • تعداد USB پورت : 2 عدد
  • سرعت پورت شبکه : 4 عدد گیگ
  • باند فرکانسی : دو باند
26,400,000 ریال
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 160101028
تاریخ تحویل: 1 الی 2 روز
برچسب های محصول

نقد و بررسی مودم فیبرنوری Huawei EchoLife EG8145V5

مودم فیبر نوری Huawei EG8145V5 یک دستگاه ONT (Optical Network Terminal) است که برای اتصال به شبکه‌های FTTH (Fiber to the Home) و FTTB (Fiber to the Building) استفاده می‌شود. این دستگاه با پروتکل‌های GPON و EPON سازگار است و ارتباط بین یک شبکه فیبر نوری و دستگاه‌های دیگر را فراهم می‌کند.

ویژگی‌های جالب مودم Huawei EG8145V5، طراحی زیبا و جذاب آن است. با این حال، این دستگاه به لحاظ اندازه و وزن کمی بزرگتر و سنگین‌تر از برخی از دستگاه‌های ONT دیگر است. همچنین، این دستگاه دارای چندین درگاه ورودی و خروجی است که امکان اتصال به دستگاه‌های مختلف را فراهم می‌کند.

در این دستگاه، امکان اتصال به شبکه‌های وای‌فای وجود دارد. همچنین، امکان اتصال به اینترنت با سرعت بالا و قابلیت پشتیبانی از سرویس‌های IPTV و VoIP نیز فراهم است. این دستگاه همچنین دارای قابلیت‌های امنیتی مانند رمزنگاری و فایروال است.

مودم های فیبرنوری هواوی سری V5

 

مشخصات

  • پشتیبانی از پروتکل‌های GPON و EPON
  • چهار پورت LAN 10/100/1000Mbps
  • یک پورت POTS
  • دو پورت USB 2.0
  • یک پورت SC/APC
  • پشتیبانی از وای‌فای 802.11b/g/n/ac
  • پشتیبانی از IPv4 و IPv6
  • پشتیبانی از SIP و H.248
  • پشتیبانی از QoS
  • پشتیبانی از VLAN
  • پشتیبانی از رمزگذاری و فایروال

 

جمع بندی

به طور کلی، Huawei EG8145V5 یک دستگاه ONT قدرتمند و کارآمد است. این دستگاه برای کاربران حرفه‌ای و نیازمندان به قابلیت‌های پیشرفته و قابل تنظیم بیشتر مناسب است. به عنوان یک دستگاه ONT معمولی برای استفاده خانگی، این دستگاه کمی پیشرفته و گران قیمت است.

نامHUAWEI ONT EG8145V5 12 LIGHTS APC
نام برندهواوی
قدرت آنتن2 آنتن 5dBi
نوع کانکتورSC/APC
پشتیبانی از تکنولوژیMIMO 2*2, GPON
سرعت وای فای860Mbps
تعداد پورت شبکه4 عدد
سرعت پورت شبکه4 عدد گیگ
تعداد پورت USB2 عدد
تعداد پورت تلفن1 عدد
باند فرکانسیدو باند
نوع مودمفیبرنوری
فیچر امنیتیspi fire wall, mac address filtering
چراغ اعلام وضعیت--

نقد و بررسی مودم فیبرنوری Huawei EchoLife EG8145V5

مودم فیبر نوری Huawei EG8145V5 یک دستگاه ONT (Optical Network Terminal) است که برای اتصال به شبکه‌های FTTH (Fiber to the Home) و FTTB (Fiber to the Building) استفاده می‌شود. این دستگاه با پروتکل‌های GPON و EPON سازگار است و ارتباط بین یک شبکه فیبر نوری و دستگاه‌های دیگر را فراهم می‌کند.

ویژگی‌های جالب مودم Huawei EG8145V5، طراحی زیبا و جذاب آن است. با این حال، این دستگاه به لحاظ اندازه و وزن کمی بزرگتر و سنگین‌تر از برخی از دستگاه‌های ONT دیگر است. همچنین، این دستگاه دارای چندین درگاه ورودی و خروجی است که امکان اتصال به دستگاه‌های مختلف را فراهم می‌کند.

در این دستگاه، امکان اتصال به شبکه‌های وای‌فای وجود دارد. همچنین، امکان اتصال به اینترنت با سرعت بالا و قابلیت پشتیبانی از سرویس‌های IPTV و VoIP نیز فراهم است. این دستگاه همچنین دارای قابلیت‌های امنیتی مانند رمزنگاری و فایروال است.

مودم های فیبرنوری هواوی سری V5

 

مشخصات

  • پشتیبانی از پروتکل‌های GPON و EPON
  • چهار پورت LAN 10/100/1000Mbps
  • یک پورت POTS
  • دو پورت USB 2.0
  • یک پورت SC/APC
  • پشتیبانی از وای‌فای 802.11b/g/n/ac
  • پشتیبانی از IPv4 و IPv6
  • پشتیبانی از SIP و H.248
  • پشتیبانی از QoS
  • پشتیبانی از VLAN
  • پشتیبانی از رمزگذاری و فایروال

 

جمع بندی

به طور کلی، Huawei EG8145V5 یک دستگاه ONT قدرتمند و کارآمد است. این دستگاه برای کاربران حرفه‌ای و نیازمندان به قابلیت‌های پیشرفته و قابل تنظیم بیشتر مناسب است. به عنوان یک دستگاه ONT معمولی برای استفاده خانگی، این دستگاه کمی پیشرفته و گران قیمت است.

نامHUAWEI ONT EG8145V5 12 LIGHTS APC
نام برندهواوی
قدرت آنتن2 آنتن 5dBi
نوع کانکتورSC/APC
پشتیبانی از تکنولوژیMIMO 2*2, GPON
سرعت وای فای860Mbps
تعداد پورت شبکه4 عدد
سرعت پورت شبکه4 عدد گیگ
تعداد پورت USB2 عدد
تعداد پورت تلفن1 عدد
باند فرکانسیدو باند
نوع مودمفیبرنوری
فیچر امنیتیspi fire wall, mac address filtering
چراغ اعلام وضعیت--
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی