ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

ماژول فیبر نوری هواوی ESFP 1550 nm 1.25g sm 80km

ماژول فیبر نوری هواوی ESFP 1550 nm 1.25g sm 80km

  • حداکثر پهنای باند : 1.25Gbps 
  • طول موج : 1550nm 
  • حداکثر فاصله : 80km
16,755,000 ریال
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120101033

ماژول فیبر نوری هواوی ESFP 1550 nm 1.25g sm 80km

Huawei ESFP 1550 nm 1.25G SM 80km ماژول فیبر نوری است که برای انتقال اطلاعات و داده‌ها با پهنای باند 1.25Gbps استفاده می‌شود. طول موج ارسالی این ماژول 1550 نانومتر است، که برای ارسال داده‌های فیبر نوری Single Mode (SMF) استفاده می‌کند. این ماژول قادر به انتقال داده‌ها در فاصله‌ی 80 کیلومتر است . همچنین این ترنسیور (ماژول فیبر نوری) از کانکتور LC duplex برای اتصال به دستگاه‌ها و تجهیزات دیگر استفاده می‌کند. توان ارسالی این ماژول معمولاً بین 3dBm تا 2dBm می‌باشد و حساسیت گیرنده آن حدود 34dBm- است. این ویژگی‌ها به انتقال داده‌ها با کیفیت و موثر در فواصل طولانی کمک می‌کند.

نامHuawei ESFP 1550 nm 1.25g sm 80km
نام برندهواوی
شکل ظاهریESFP
حداکثر پهنای باند1.25Gbps
طول موج1550nm
حداکثر فاصله80km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال3dbm ~ 2dbm-
حساسیت گیرنده34dbm- >

ماژول فیبر نوری هواوی ESFP 1550 nm 1.25g sm 80km

Huawei ESFP 1550 nm 1.25G SM 80km ماژول فیبر نوری است که برای انتقال اطلاعات و داده‌ها با پهنای باند 1.25Gbps استفاده می‌شود. طول موج ارسالی این ماژول 1550 نانومتر است، که برای ارسال داده‌های فیبر نوری Single Mode (SMF) استفاده می‌کند. این ماژول قادر به انتقال داده‌ها در فاصله‌ی 80 کیلومتر است . همچنین این ترنسیور (ماژول فیبر نوری) از کانکتور LC duplex برای اتصال به دستگاه‌ها و تجهیزات دیگر استفاده می‌کند. توان ارسالی این ماژول معمولاً بین 3dBm تا 2dBm می‌باشد و حساسیت گیرنده آن حدود 34dBm- است. این ویژگی‌ها به انتقال داده‌ها با کیفیت و موثر در فواصل طولانی کمک می‌کند.

نامHuawei ESFP 1550 nm 1.25g sm 80km
نام برندهواوی
شکل ظاهریESFP
حداکثر پهنای باند1.25Gbps
طول موج1550nm
حداکثر فاصله80km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال3dbm ~ 2dbm-
حساسیت گیرنده34dbm- >
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی