ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

ماژول فیبر نوری هواوی ESFP 1310 STM4 15km

ماژول فیبر نوری هواوی ESFP 1310 STM4 15km 

  • حداکثر پهنای باند : 622Mbps 
  • طول موج : 1310nm 
  • حداکثر فاصله : 15km
13,200,000 ریال
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120101034

ماژول فیبر نوری هواوی ESFP 1310 STM4 15km 

ماژول فیبر نوری هواوی ESFP 1310 STM4 15km  دارای طول موج 1310nm و کانکتور LC duplex است که به پچ کوردهای فیبر نوری به این نوع از کانکتور متصل می‌شود. ماژول هواوی stm4 برای شبکه‌های فیبر نوری سینگل مود طراحی و تولید شده است و می‌تواند داده‌ها را تا مسافت 15 کیلومتر انتقال دهد.

نامHUAWEI ESFP 1310 STM4 15km
نام برندهواوی
شکل ظاهریESFP
حداکثر پهنای باند622Mbps
طول موج1310nm
حداکثر فاصله15km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF

ماژول فیبر نوری هواوی ESFP 1310 STM4 15km 

ماژول فیبر نوری هواوی ESFP 1310 STM4 15km  دارای طول موج 1310nm و کانکتور LC duplex است که به پچ کوردهای فیبر نوری به این نوع از کانکتور متصل می‌شود. ماژول هواوی stm4 برای شبکه‌های فیبر نوری سینگل مود طراحی و تولید شده است و می‌تواند داده‌ها را تا مسافت 15 کیلومتر انتقال دهد.

نامHUAWEI ESFP 1310 STM4 15km
نام برندهواوی
شکل ظاهریESFP
حداکثر پهنای باند622Mbps
طول موج1310nm
حداکثر فاصله15km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی