ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

ماژول فیبر نوری هواوی ESFP 1310 nm 1.25G sm 40km

ماژول فیبر نوری هواوی ESFP 1310 nm 1.25G sm 40km 

  • حداکثر پهنای باند : 1.25Gbps 
  • طول موج : 1310nm 
  • حداکثر فاصله : 40km
11,979,000 ریال
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120101036

ماژول فیبر نوری هواوی ESFP 1310 nm 1.25G sm 40km 

ماژول فیبر نوری هواوی ESFP با طول موج 1310 نانومتر و پهنای باند 1.25G، برای ارتباطات با فاصله تا 40 کیلومتر مناسب است. این ماژول برای استفاده در شبکه‌هایی با فیبر نوری حالت تک (Single-Mode Fiber) طراحی شده است. همچنین، این ماژول از نوع SFP (Small Form-factor Pluggable) است که اتصال و جدا شدن آسان بدون خاموش کردن دستگاه را فراهم می‌کند. این ماژول از کانکتور LC duplex برای اتصال به فیبر نوری استفاده می‌کند. کاربرد ترنسیور فیبر نوری ESFP 1.25G sm 40km اغلب در شبکه‌های ارتباطات داده و اینترنت، شبکه‌های تلفنی و شبکه‌های مخابراتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نامHUAWEI ESFP 1310 nm 1.25G sm 40km
نام برندهواوی
شکل ظاهریESFP
حداکثر پهنای باند1.25Gbps
طول موج1310nm
حداکثر فاصله40km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF

ماژول فیبر نوری هواوی ESFP 1310 nm 1.25G sm 40km 

ماژول فیبر نوری هواوی ESFP با طول موج 1310 نانومتر و پهنای باند 1.25G، برای ارتباطات با فاصله تا 40 کیلومتر مناسب است. این ماژول برای استفاده در شبکه‌هایی با فیبر نوری حالت تک (Single-Mode Fiber) طراحی شده است. همچنین، این ماژول از نوع SFP (Small Form-factor Pluggable) است که اتصال و جدا شدن آسان بدون خاموش کردن دستگاه را فراهم می‌کند. این ماژول از کانکتور LC duplex برای اتصال به فیبر نوری استفاده می‌کند. کاربرد ترنسیور فیبر نوری ESFP 1.25G sm 40km اغلب در شبکه‌های ارتباطات داده و اینترنت، شبکه‌های تلفنی و شبکه‌های مخابراتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نامHUAWEI ESFP 1310 nm 1.25G sm 40km
نام برندهواوی
شکل ظاهریESFP
حداکثر پهنای باند1.25Gbps
طول موج1310nm
حداکثر فاصله40km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی