ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC ZX SMD 80km

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC ZX SMD 80km 

  • حداکثر پهنای باند : 1000Mbps 
  • طول موج : 1550nm 
  • حداکثر فاصله : 80km
11,000,000 ریال
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120101011
تاریخ تحویل: 1 الی 2 روز

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC ZX SMD 80km

ماژول فیبر نوری GLC ZX SMD با حداکثر پهنای باند 1000Mbps و دارا بودن کانکتور LC duplex می‌تواند داده‌ها را تا فاصله 80 کیلومتر را از طریق فیبر نوری SMF (سینگل مود) منتقل کند. این ماژول فیبر نوری با استانداردهای Hot Pluggable SFP MSA سازگار است که به حداکثر بودن زمان عملیاتی و ساده‌تر شدن نگهداری کمک شایانی می‌کند. ترنسیور فیبر نوری GLC ZX SMD دارای گستره دمای صنعتی از 40- تا 85 درجه سانتیگراد (40- تا 185 درجه فارنهایت) است که امکان استفاده در شرایط محیطی سخت را فراهم می‌کند. همچنین، این ماژول از قابلیت مانیتورینگ نوری دیجیتال (DOM) پشتیبانی می‌کند.

نامGLC ZX SMD 80km
نام برندسیسکو
شکل ظاهریSFP
حداکثر پهنای باند1Gbps
طول موج1550nm
حداکثر فاصله80km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال0dBm ~ 5dbm
حساسیت گیرنده24dBm- >
دمای کارکرد40to85°C (-40 to 185°F)-
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsDFB 1550nm

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC ZX SMD 80km

ماژول فیبر نوری GLC ZX SMD با حداکثر پهنای باند 1000Mbps و دارا بودن کانکتور LC duplex می‌تواند داده‌ها را تا فاصله 80 کیلومتر را از طریق فیبر نوری SMF (سینگل مود) منتقل کند. این ماژول فیبر نوری با استانداردهای Hot Pluggable SFP MSA سازگار است که به حداکثر بودن زمان عملیاتی و ساده‌تر شدن نگهداری کمک شایانی می‌کند. ترنسیور فیبر نوری GLC ZX SMD دارای گستره دمای صنعتی از 40- تا 85 درجه سانتیگراد (40- تا 185 درجه فارنهایت) است که امکان استفاده در شرایط محیطی سخت را فراهم می‌کند. همچنین، این ماژول از قابلیت مانیتورینگ نوری دیجیتال (DOM) پشتیبانی می‌کند.

نامGLC ZX SMD 80km
نام برندسیسکو
شکل ظاهریSFP
حداکثر پهنای باند1Gbps
طول موج1550nm
حداکثر فاصله80km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال0dBm ~ 5dbm
حساسیت گیرنده24dBm- >
دمای کارکرد40to85°C (-40 to 185°F)-
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsDFB 1550nm
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی