ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX 10U

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX 10U

  • حداکثر پهنای باند : 1000Mbps
  • طول موج : 1310nm-TX/1550nm-RX
  • حداکثر فاصله : 10km
4,400,000 ریال
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120102004
تاریخ تحویل: 1 الی 2 روز

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX 10U

ماژول فیبر نوری GLC BX 10U توسط شرکت سیسکو طراحی و تولید شده است. این ماژول فیبر نوری داده‌ها را با حداکثر پهنای باند 1000Mbps از طریق فیبر نوری Single-Mode و با استفاده از طول موج 1310nm-TX/1550nm-RX ارسال و دریافت می‌کند. ماژول فیبر نوری BX 10U دارای کانکتور Simplex LC است و می‌تواند اطلاعات را تا فاصله‌ی 10km انتقال دهد. 

نامGLC BX 10U
نام برندسیسکو
شکل ظاهریSFP
حداکثر پهنای باند1Gbps
طول موج1310nm-TX/1550nm-RX
حداکثر فاصله10km
نوع کانکتورSimplex LC
نوع فیبرSMF
توان ارسال9dbm ~ -3dbm-
حساسیت گیرنده20dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsFP BiDi

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX 10U

ماژول فیبر نوری GLC BX 10U توسط شرکت سیسکو طراحی و تولید شده است. این ماژول فیبر نوری داده‌ها را با حداکثر پهنای باند 1000Mbps از طریق فیبر نوری Single-Mode و با استفاده از طول موج 1310nm-TX/1550nm-RX ارسال و دریافت می‌کند. ماژول فیبر نوری BX 10U دارای کانکتور Simplex LC است و می‌تواند اطلاعات را تا فاصله‌ی 10km انتقال دهد. 

نامGLC BX 10U
نام برندسیسکو
شکل ظاهریSFP
حداکثر پهنای باند1Gbps
طول موج1310nm-TX/1550nm-RX
حداکثر فاصله10km
نوع کانکتورSimplex LC
نوع فیبرSMF
توان ارسال9dbm ~ -3dbm-
حساسیت گیرنده20dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsFP BiDi

طرح اول

طرح دوم

نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی