ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX 10D

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX 10D 

  • حداکثر پهنای باند : 1000Mbps 
  • طول موج : 1550nm-TX/1310nm-RX 
  • حداکثر فاصله : 10km
4,400,000 ریال
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120102003
تاریخ تحویل: 1 الی 2 روز

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX 10D

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX 10D یک SFP (Small Form-Factor Pluggable) است که بر روی فیبر نوری Single Mode‌ها ارتباط را برقرار می‌کند و حداکثر فاصله ارسال و دریافت اطلاعات 10 کیلومتر می‌باشد. این ماژول فیبر نوری از طول موج 1550nm-TX برای ارسال و طول موج 1310nm-RX برای دریافت اطلاعات استفاده می‌کند. ماژول فیبر نوری BX 10D از کانکتور Simplex LC استفاده می‌کند و قادر به انتقال داده با سرعت 1000Mbps است و همجنین از تکنولوژی DOM (Digital Optical Monitoring) پشتیبانی می‌کند. این تکنولوژی به کاربران امکان مانیتورینگ دما، توان و سایر پارامترهای عملکردی را می‌دهد.

نامGLC BX 10D
نام برندسیسکو
شکل ظاهریSFP
حداکثر پهنای باند1Gbps
طول موج1550nm-TX/1310nm-RX
حداکثر فاصله10km
نوع کانکتورSimplex LC
نوع فیبرSMF
توان ارسال9dbm ~ -3dbm-
حساسیت گیرنده20dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsDFB BiDi

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX 10D

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX 10D یک SFP (Small Form-Factor Pluggable) است که بر روی فیبر نوری Single Mode‌ها ارتباط را برقرار می‌کند و حداکثر فاصله ارسال و دریافت اطلاعات 10 کیلومتر می‌باشد. این ماژول فیبر نوری از طول موج 1550nm-TX برای ارسال و طول موج 1310nm-RX برای دریافت اطلاعات استفاده می‌کند. ماژول فیبر نوری BX 10D از کانکتور Simplex LC استفاده می‌کند و قادر به انتقال داده با سرعت 1000Mbps است و همجنین از تکنولوژی DOM (Digital Optical Monitoring) پشتیبانی می‌کند. این تکنولوژی به کاربران امکان مانیتورینگ دما، توان و سایر پارامترهای عملکردی را می‌دهد.

نامGLC BX 10D
نام برندسیسکو
شکل ظاهریSFP
حداکثر پهنای باند1Gbps
طول موج1550nm-TX/1310nm-RX
حداکثر فاصله10km
نوع کانکتورSimplex LC
نوع فیبرSMF
توان ارسال9dbm ~ -3dbm-
حساسیت گیرنده20dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsDFB BiDi

طرح اول

طرح دوم

نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی