ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

خرید انواع مودم فیبر نوری هواوی و فایبرهوم

پچ کورد سینگل مود فیبر نوری SC SC SX 2MM 5M UPC/UPC

پچ کورد سینگل مود فیبر نوری SC SC SX 2MM 5M UPC/UPC نوع کانکتور: SC UPC to SC UPC نوع فیبر: OS2 9/125μm طول موج: 1310/1550nm
700,000 ریال
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 130201073
نامFO PATCH CORD SC-SC-SM-SX-5M-UPC-UPC
نوع کانکتورSC UPC to SC UPC
استاندارد فیبرG.657.A1 (Compatible with G.652.D)
طول موج1310/1550nm
نوع فیبرOS2 9/125μm
دمای کارکرد20°C to 75°C-
میزان افت0.3dB≥
افت برگشتی50dB≤
حداقل شعاع خمش فیبر10mm
حداقل شعاع خمش کابل10/5D (Dynamic/Static)
تعداد فیبرSimplex
قطر کابل2mm
جنس روکشPVC
PolarityA (Tx) to B (Rx)
Attenuation at 1310 nm0.36dB/km
Attenuation at 1550 nm0.22dB/km
نامFO PATCH CORD SC-SC-SM-SX-5M-UPC-UPC
نوع کانکتورSC UPC to SC UPC
استاندارد فیبرG.657.A1 (Compatible with G.652.D)
طول موج1310/1550nm
نوع فیبرOS2 9/125μm
دمای کارکرد20°C to 75°C-
میزان افت0.3dB≥
افت برگشتی50dB≤
حداقل شعاع خمش فیبر10mm
حداقل شعاع خمش کابل10/5D (Dynamic/Static)
تعداد فیبرSimplex
قطر کابل2mm
جنس روکشPVC
PolarityA (Tx) to B (Rx)
Attenuation at 1310 nm0.36dB/km
Attenuation at 1550 nm0.22dB/km
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی