ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

پچ کورد سینگل مود فیبر نوری SC SC SX 3MM 2M APC/UPC

پچ کورد سینگل مود فیبر نوری SC SC SX 3MM 2M APC/UPC

  • نوع کانکتور: SC UPC to SC APC
  • نوع فیبر: OS2 9/125μm
  • طول موج: 1310/1550nm
تماس برای قیمت
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 130201130
نامFO PATCH CORD SC-SC-SM-SX-3MM-2M-APC-UPC
نوع کانکتورSC UPC to SC APC
استاندارد فیبرG.657.A1 (Compatible with G.652.D)
طول موج1310/1550nm
نوع فیبرOS2 9/125μm
دمای کارکرد20°C to 75°C-
میزان افت0.3dB≥
افت برگشتیUPC≥50dB, APC≥60dB
حداقل شعاع خمش فیبر10mm
حداقل شعاع خمش کابل10/5D (Dynamic/Static)
تعداد فیبرSimplex
قطر کابل3mm
جنس روکشPVC
PolarityA (Tx) to B (Rx)
Attenuation at 1310 nm0.36dB/km
Attenuation at 1550 nm0.22dB/km
نامFO PATCH CORD SC-SC-SM-SX-3MM-2M-APC-UPC
نوع کانکتورSC UPC to SC APC
استاندارد فیبرG.657.A1 (Compatible with G.652.D)
طول موج1310/1550nm
نوع فیبرOS2 9/125μm
دمای کارکرد20°C to 75°C-
میزان افت0.3dB≥
افت برگشتیUPC≥50dB, APC≥60dB
حداقل شعاع خمش فیبر10mm
حداقل شعاع خمش کابل10/5D (Dynamic/Static)
تعداد فیبرSimplex
قطر کابل3mm
جنس روکشPVC
PolarityA (Tx) to B (Rx)
Attenuation at 1310 nm0.36dB/km
Attenuation at 1550 nm0.22dB/km
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی