ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

پچ کورد سینگل مود فیبر نوری SC SC DX 2MM 5M APC

پچ کورد سینگل مود فیبر نوری SC SC DX 2MM 5M APC نوع کانکتور: SC UPC to SC APC نوع فیبر: OS2 9/125μm طول موج: 1310/1550nm
1,400,000 ریال
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 130201093
نامFO PATCH CORD SC-SC-SM-DX-5M-APC
نوع کانکتورSC APC to SC APC
استاندارد فیبرG.657.A1 (Compatible with G.652.D)
طول موج1310/1550nm
نوع فیبرOS2 9/125μm
دمای کارکرد20°C to 75°C-
میزان افت0.3dB≥
افت برگشتی≥60dB
حداقل شعاع خمش فیبر10mm
حداقل شعاع خمش کابل10/5D (Dynamic/Static)
تعداد فیبرDuplex
قطر کابل2mm
جنس روکشPVC
PolarityA (Tx) to B (Rx)
Attenuation at 1310 nm0.36dB/km
Attenuation at 1550 nm0.22dB/km
نامFO PATCH CORD SC-SC-SM-DX-5M-APC
نوع کانکتورSC APC to SC APC
استاندارد فیبرG.657.A1 (Compatible with G.652.D)
طول موج1310/1550nm
نوع فیبرOS2 9/125μm
دمای کارکرد20°C to 75°C-
میزان افت0.3dB≥
افت برگشتی≥60dB
حداقل شعاع خمش فیبر10mm
حداقل شعاع خمش کابل10/5D (Dynamic/Static)
تعداد فیبرDuplex
قطر کابل2mm
جنس روکشPVC
PolarityA (Tx) to B (Rx)
Attenuation at 1310 nm0.36dB/km
Attenuation at 1550 nm0.22dB/km
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی