ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

پچ کورد سینگل مود فیبر نوری SC SC DX 4MM 50M UPC OUTDOOR

پچ کورد سینگل مود فیبر نوری SC SC DX 4MM 50M UPC OUTDOOR

  •  نوع کانکتور : SC UPC to SC UPC
  • نوع فیبر : OS2 9/125μm
  • طول موج : 1310/1550nm
7,700,000 ریال
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 130201110
نامFO PATCH CORD SC-SC-SM-DX-50M-UPC-OUTDOOR
نوع کانکتورSC UPC to SC UPC
استاندارد فیبرG.657.A2
طول موج1310/1550nm
نوع فیبرOS2 9/125μm
دمای کارکرد20°C to 75°C-
میزان افت0.3dB≥
افت برگشتی50dB≤
حداقل شعاع خمش فیبر7.5mm
حداقل شعاع خمش کابل20/10D (Dynamic/Static)
تعداد فیبرDuplex
قطر کابل4mm
جنس روکش--
Polarity--
Attenuation at 1310 nm0.36dB/km
Attenuation at 1550 nm0.22dB/km
نامFO PATCH CORD SC-SC-SM-DX-50M-UPC-OUTDOOR
نوع کانکتورSC UPC to SC UPC
استاندارد فیبرG.657.A2
طول موج1310/1550nm
نوع فیبرOS2 9/125μm
دمای کارکرد20°C to 75°C-
میزان افت0.3dB≥
افت برگشتی50dB≤
حداقل شعاع خمش فیبر7.5mm
حداقل شعاع خمش کابل20/10D (Dynamic/Static)
تعداد فیبرDuplex
قطر کابل4mm
جنس روکش--
Polarity--
Attenuation at 1310 nm0.36dB/km
Attenuation at 1550 nm0.22dB/km
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی