زبان/ ارز

پچ کورد سینگل مود فیبر نوری SC SC DX 3MM 50CM UPC

پچ کورد سینگل مود فیبر نوری SC SC DX 3MM 50CM UPC

نوع کانکتور: SC UPC to SC UPC
نوع فیبر: OS2 9/125μm
طول موج: 1310/1550nm
1,040,000 ریال
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 130201074

یکی از تجهیزات مهم در راه اندازی شبکه فیبرنوری پچ کورد است. پچ کوردها کابل هایی هستند که دو سر آن ها به یک کانکتور متصل هستند؛ با استفاده از کانکتورهایی که در انتهای پچ کوردها متصل هستند می توان آن ها را به سوییچ، مودم ها و یا دستگاه های محاسباتی متصل نمود. پچ کورد فیبر نوری به صورت singlemode , multimode می باشند و می توانند به صورت simplex , duplex ارائه شوند.  کابل های استفاده شده در پچ کورد قطری به اندازه، 2، 3 و 4 میلی متر می باشد.

پچ کورد فیبر نوری SC به SC سینگل مود و جنس روکش این پچ کورد pvc است.

قطر کابل 3mm و طول موج آن 1310/1550nm می باشد.

تعداد فیبر به کار رفته شده 1 عدد است و متراژ آن 50 سانتی متر 

نامFO PATCH CORD SC-SC-SM-DX-3MM-50CM-UPC
نوع کانکتورSC UPC to SC UPC
استاندارد فیبرG.657.A1 (Compatible with G.652.D)
طول موج1310/1550nm
نوع فیبرOS2 9/125μm
دمای کارکرد20°C to 75°C-
میزان افت0.3dB≥
افت برگشتی50dB≤
حداقل شعاع خمش فیبر10mm
حداقل شعاع خمش کابل10/5D (Dynamic/Static)
تعداد فیبرDuplex
قطر کابل3mm
جنس روکشPVC
PolarityA (Tx) to B (Rx)
Attenuation at 1310 nm0.36dB/km
Attenuation at 1550 nm0.22dB/km

یکی از تجهیزات مهم در راه اندازی شبکه فیبرنوری پچ کورد است. پچ کوردها کابل هایی هستند که دو سر آن ها به یک کانکتور متصل هستند؛ با استفاده از کانکتورهایی که در انتهای پچ کوردها متصل هستند می توان آن ها را به سوییچ، مودم ها و یا دستگاه های محاسباتی متصل نمود. پچ کورد فیبر نوری به صورت singlemode , multimode می باشند و می توانند به صورت simplex , duplex ارائه شوند.  کابل های استفاده شده در پچ کورد قطری به اندازه، 2، 3 و 4 میلی متر می باشد.

پچ کورد فیبر نوری SC به SC سینگل مود و جنس روکش این پچ کورد pvc است.

قطر کابل 3mm و طول موج آن 1310/1550nm می باشد.

تعداد فیبر به کار رفته شده 1 عدد است و متراژ آن 50 سانتی متر 

نامFO PATCH CORD SC-SC-SM-DX-3MM-50CM-UPC
نوع کانکتورSC UPC to SC UPC
استاندارد فیبرG.657.A1 (Compatible with G.652.D)
طول موج1310/1550nm
نوع فیبرOS2 9/125μm
دمای کارکرد20°C to 75°C-
میزان افت0.3dB≥
افت برگشتی50dB≤
حداقل شعاع خمش فیبر10mm
حداقل شعاع خمش کابل10/5D (Dynamic/Static)
تعداد فیبرDuplex
قطر کابل3mm
جنس روکشPVC
PolarityA (Tx) to B (Rx)
Attenuation at 1310 nm0.36dB/km
Attenuation at 1550 nm0.22dB/km
نظر خود را بنویسید
  • تنها کاربران عضو می توانند نظر خود را بنویسند
*
*
بد
عالی