ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

خرید انواع مودم فیبر نوری هواوی و فایبرهوم

پچ کورد سینگل مود فیبر نوری LC LC DX 4MM 70M UPC OUTDOOR

پچ کورد سینگل مود فیبر نوری LC LC DX 4MM 70M UPC OUTDOOR

  •  نوع کانکتور : LC UPC to LC UPC
  • نوع فیبر : OS2 9/125μm
  • طول موج : 1310/1550nm
تماس برای قیمت
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 130201019
تاریخ تحویل: 1 الی 2 روز
نامFO PATCH CORD LC-LC-SM-DX-70M-UPC-OUTDOOR
نوع کانکتورLC UPC to LC UPC
استاندارد فیبرG.657.A2
طول موج1310/1550nm
نوع فیبرOS2 9/125μm
دمای کارکرد20°C to 75°C-
میزان افت0.3dB≥
افت برگشتی50dB≤
حداقل شعاع خمش فیبر--
حداقل شعاع خمش کابل20/10D (Dynamic/Static)
تعداد فیبرDuplex
قطر کابل4mm
جنس روکش--
Polarity--
Attenuation at 1310 nm0.36dB/km
Attenuation at 1550 nm0.22dB/km
نامFO PATCH CORD LC-LC-SM-DX-70M-UPC-OUTDOOR
نوع کانکتورLC UPC to LC UPC
استاندارد فیبرG.657.A2
طول موج1310/1550nm
نوع فیبرOS2 9/125μm
دمای کارکرد20°C to 75°C-
میزان افت0.3dB≥
افت برگشتی50dB≤
حداقل شعاع خمش فیبر--
حداقل شعاع خمش کابل20/10D (Dynamic/Static)
تعداد فیبرDuplex
قطر کابل4mm
جنس روکش--
Polarity--
Attenuation at 1310 nm0.36dB/km
Attenuation at 1550 nm0.22dB/km
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی