زبان/ ارز

پچ کورد سینگل مود فیبر نوری LC DIN 10M DX UPC

پچ کورد سینگل مود فیبر نوری LC DIN 10M DX UPC

نوع کانکتور: LC UPC to DIN UPC
نوع فیبر: OS2 9/125μm
تماس برای قیمت
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 130201076

یکی از تجهیزات مهم در راه اندازی شبکه فیبرنوری پچ کورد است. پچ کوردها کابل هایی هستند که دو سر آن ها به یک کانکتور متصل هستند؛ با استفاده از کانکتورهایی که در انتهای پچ کوردها متصل هستند می توان آن ها را به سوییچ، مودم ها و یا دستگاه های محاسباتی متصل نمود. پچ کورد فیبر نوری به صورت singlemode , multimode می باشند و می توانند به صورت simplex , duplex ارائه شوند.  کابل های استفاده شده در پچ کورد قطری به اندازه، 2، 3 و 4 میلی متر می باشد.

پچ کورد فیبر نوری DIN به LC سینگل مود و OUTDOOR است.

قطر کابل 3mm می باشد.

تعداد فیبر به کار رفته شده 2 عدد است و متراژ آن 10 متر 

نامFO PATCH CORD LC-DIN-10M-DX-UPC
نوع کانکتورLC UPC to DIN UPC
نوع فیبرOS2 9/125μm
دمای کارکرد30°C to 80°C-
حداقل شعاع خمش کابل30mm

یکی از تجهیزات مهم در راه اندازی شبکه فیبرنوری پچ کورد است. پچ کوردها کابل هایی هستند که دو سر آن ها به یک کانکتور متصل هستند؛ با استفاده از کانکتورهایی که در انتهای پچ کوردها متصل هستند می توان آن ها را به سوییچ، مودم ها و یا دستگاه های محاسباتی متصل نمود. پچ کورد فیبر نوری به صورت singlemode , multimode می باشند و می توانند به صورت simplex , duplex ارائه شوند.  کابل های استفاده شده در پچ کورد قطری به اندازه، 2، 3 و 4 میلی متر می باشد.

پچ کورد فیبر نوری DIN به LC سینگل مود و OUTDOOR است.

قطر کابل 3mm می باشد.

تعداد فیبر به کار رفته شده 2 عدد است و متراژ آن 10 متر 

نامFO PATCH CORD LC-DIN-10M-DX-UPC
نوع کانکتورLC UPC to DIN UPC
نوع فیبرOS2 9/125μm
دمای کارکرد30°C to 80°C-
حداقل شعاع خمش کابل30mm
نظر خود را بنویسید
  • تنها کاربران عضو می توانند نظر خود را بنویسند
*
*
بد
عالی