ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

پچ کورد سینگل مود فیبر نوری FC LC DX 3MM 10M UPC

پچ کورد سینگل مود فیبر نوری FC LC DX 3MM 10M UPC

  • نوع کانکتور: FC UPC to SC UPC
  • نوع فیبر: OS2 9/125μmr
  • طول موج: 1310/1550nm
1,800,000 ریال
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 130201078
نامFO PATCH CORD FC-LC-SM-DX-3MM-10M-UPC
نوع کانکتورLC UPC to FC UPC
استاندارد فیبرG.657.A1 (Compatible with G.652.D)
طول موج1310/1550nm
نوع فیبرOS2 9/125μm
دمای کارکرد20°C to 75°C-
میزان افت0.3dB≥
افت برگشتی50dB≤
حداقل شعاع خمش فیبر10mm
حداقل شعاع خمش کابل10/5D (Dynamic/Static)
تعداد فیبرDuplex
قطر کابل3mm
جنس روکشPVC
PolarityA (Tx) to B (Rx)
Attenuation at 1310 nm0.36dB/km
Attenuation at 1550 nm0.22dB/km
نامFO PATCH CORD FC-LC-SM-DX-3MM-10M-UPC
نوع کانکتورLC UPC to FC UPC
استاندارد فیبرG.657.A1 (Compatible with G.652.D)
طول موج1310/1550nm
نوع فیبرOS2 9/125μm
دمای کارکرد20°C to 75°C-
میزان افت0.3dB≥
افت برگشتی50dB≤
حداقل شعاع خمش فیبر10mm
حداقل شعاع خمش کابل10/5D (Dynamic/Static)
تعداد فیبرDuplex
قطر کابل3mm
جنس روکشPVC
PolarityA (Tx) to B (Rx)
Attenuation at 1310 nm0.36dB/km
Attenuation at 1550 nm0.22dB/km
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی