ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

اسپلیتر LGX BOX 1*32 SC APC

اسپلیتر LGX BOX 1*32 SC APC

  • نوع فیبر: Singlemode
  • نوع کانکتور: SC/APC
15,000,000 ریال
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 130702008
نامFO LGX box splitters 1*32 sc-APC
نوع اسپلیترLGX Box
نوع پیکربندی32 * 1
استاندارد فیبرG.657A
نوع فیبرSingle mode
نسبت تقسیم50/50
نوع کانکتورSC/APC
میزان افت4.0dB≥
میزان افت برگشتی55dB≤
عملیات طول موج1260nm~1650nm
دمای کارکرد40to 85°C (-40 to 185°F)-
ابعاد--
نامFO LGX box splitters 1*32 sc-APC
نوع اسپلیترLGX Box
نوع پیکربندی32 * 1
استاندارد فیبرG.657A
نوع فیبرSingle mode
نسبت تقسیم50/50
نوع کانکتورSC/APC
میزان افت4.0dB≥
میزان افت برگشتی55dB≤
عملیات طول موج1260nm~1650nm
دمای کارکرد40to 85°C (-40 to 185°F)-
ابعاد--
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی