ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

فیلتر براساس مشخصات فنی
  • نوع کابل
  • شکل ظاهری
  • قدرت آنتن
  • حداکثر پهنای باند
  • متراژ
  • نوع کانکتور
  • رنگ
  • طول موج
  • حداکثر فاصله
  • سرعت وای فای
  • تعداد پورت شبکه
  • نوع کانکتور
  • سرعت پورت شبکه
  • نوع فیبر
  • تعداد پورت USB
  • تعداد پورت تلفن
  • باند فرکانسی
  • DOM

فایبر هوم

مرتب سازی بر اساس
    نمایش در هر صفحه

    مودم فیبر نوری فایبرهوم AN5506 4FS

    مودم فیبر نوری فایبرهوم AN5506 4FS

    • تعداد پورت تلفن: 2 عدد
    • تعداد پورت شبکه: 4 عدد
    • تعداد USB پورت: 1 عدد
    • سرعت پورت شبکه: 4 عدد گیگ
    • باند فرکانسی: تک باند

    28,800,000 ریال %3 28,000,000 ریال

    مودم فیبر نوری فایبر هوم AN5506 4FG

    مودم فیبر نوری فایبرهوم AN5506 4FG 

    • تعداد پورت تلفن: 2 عدد
    • تعداد پورت شبکه : 4 عدد
    • تعداد USB پورت : 1 عدد
    • سرعت پورت شبکه: 4 عدد گیگ 
    • باند فرکانسی: تک باند

    26,900,000 ریال %11 24,000,000 ریال

    مودم فیبر نوری فایبرهوم AN5506 4F

    مودم فیبر نوری فایبرهوم  AN5506 4F

    • تعداد پورت تلفن : 2 عدد
    • تعداد پورت شبکه : 4 عدد
    • تعداد USB پورت : 1 عدد
    • سرعت پورت شبکه : 4 عدد فست
    • باند فرکانسی : تک باند

    23,980,000 ریال

    مودم فیبر نوری فایبرهوم AN5506 2FG

    مودم فیبر نوری فایبرهوم AN5506 2FG

    • تعداد پورت تلفن : 1 عدد
    • تعداد پورت شبکه : 2 پورت
    • تعداد USB پورت : فاقد پورت USB
    • سرعت پورت شبکه : 1 عدد فست - 1 عدد گیگ
    • باند فرکانسی : تک باند

    14,900,000 ریال %6 14,000,000 ریال

    ماژول فیبر نوری فایبر هوم +GPON OLT CLASS BC

    ماژول فیبر نوری فایبر هوم +GPON OLT CLASS BC

    • حداکثر پهنای باند : 2.5Gbps
    • طول موج : 1310nm-RX/1490nm-TX
    • حداکثر فاصله : 20km
    9,000,000 ریال

    پچ کورد شبکه CAT6 utp 1/5m فایبرهوم

    پچ کورد شبکه CAT6 utp 1/5m فایبرهوم

    • جنس روکش: PVC
    340,000 ریال