ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

فیلتر موجودیت
فیلتر براساس مشخصات فنی
  • نام
  • نرخ انتقال
  • نوع پورت
  • تعداد پورت

E1

گیت وی E1 یک نوع گیت وی است که اتصال بین شبکه تلفنی VoIP و خطوط تلفنی دیجیتال E1 را فراهم می‌کند. E1 یک استاندارد ارتباطی دیجیتال است که برای انتقال داده‌ها و صدا در شبکه‌های تلفنی استفاده می‌شود.

واجهه E1 بر روی گیت وی E1 وجود دارد و به عنوان پیوند فیزیکی بین شبکه VoIP و خطوط تلفنی E1 عمل می‌کند. گیت وی E1 دارای پورت‌های E1 فیزیکی است که به خطوط تلفنی E1 متصل می‌شوند. این پورت‌ها از طریق سیگنال‌های دیجیتال با خطوط تلفنی E1 ارتباط برقرار می‌کنند.

وقتی یک تماس تلفنی از شبکه VoIP به گیت وی E1 ارسال می‌شود، سیگنال به صورت دیجیتال از شبکه VoIP به خطوط تلفنی E1 منتقل می‌شود و به دستگاه تلفنی مقصد روی خطوط E1 رسیده و تماس برقرار می‌شود. به عنوان مثال، گیت وی E1 می‌تواند استفاده شود تا تماس‌های VoIP به خطوط تلفنی E1 واقع در شبکه PSTN و بالعکس وصل شوند.

گیت وی E1 برای سازمان‌ها و شرکت‌ها که به دلیل نیاز به اتصال به خطوط دیجیتال E1 مانند شرکت‌های مخابراتی و ارائه دهندگان سرویس تلفنی، استفاده از شبکه VoIP می‌کنند، بسیار مفید است. با استفاده از گیت وی E1، می‌توانید تماس‌های VoIP را به خطوط E1 وصل کنید و از مزایای ارتباط VoIP مانند هزینه کمتر، امکانات پیشرفته و انعطاف‌پذیری بیشتر بهره‌برداری کنید.

مرتب سازی بر اساس
    نمایش در هر صفحه

    VWIC2 2MFT T1 E1

    موجود نیست