ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1450

ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1450

  • حداکثر پهنای باند : 1000Mbps 
  • طول موج : 1450nm 
  • حداکثر فاصله : 120km
تماس برای قیمت
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120103011
تاریخ تحویل: 1 الی 2 روز

ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1450 

ماژول فیبر نوری CWDM 1G EZX 1450 مناسب شبکه‌های فیبر نوری سینگل مود است و می‌تواند ارتباط بین تجهیزات شبکه (سوئیچ، روتر و مدیا کانورتور) را به وسیله پچ کوردهای فیبر نوری SMF با کانکتور LC duplex برقرار نمود؛ چرا که کانکتور این ماژول فیبر نوری LC duplex می‌باشد. ماژول فیبر نوری 1G EZX اطلاعات را با حداکثر پهنای باند 1000Mbps، طول موج 1450nm و در فاصله‌ی 120km انتقال می‌دهد. توان ارسال این ماژول فیبر نوری 2dbm ~ 7dbm و دمای کارکرد آن 0to70°C (32 to 158°F) می‌باشد.

نامCWDM 1G EZX 1450nm
نام برندسیسکو
شکل ظاهریSFP
حداکثر پهنای باند1Gbps
طول موج1450nm
حداکثر فاصله120km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال2dbm ~ 7dbm
حساسیت گیرنده32dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsDFB CWDM

ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1450 

ماژول فیبر نوری CWDM 1G EZX 1450 مناسب شبکه‌های فیبر نوری سینگل مود است و می‌تواند ارتباط بین تجهیزات شبکه (سوئیچ، روتر و مدیا کانورتور) را به وسیله پچ کوردهای فیبر نوری SMF با کانکتور LC duplex برقرار نمود؛ چرا که کانکتور این ماژول فیبر نوری LC duplex می‌باشد. ماژول فیبر نوری 1G EZX اطلاعات را با حداکثر پهنای باند 1000Mbps، طول موج 1450nm و در فاصله‌ی 120km انتقال می‌دهد. توان ارسال این ماژول فیبر نوری 2dbm ~ 7dbm و دمای کارکرد آن 0to70°C (32 to 158°F) می‌باشد.

نامCWDM 1G EZX 1450nm
نام برندسیسکو
شکل ظاهریSFP
حداکثر پهنای باند1Gbps
طول موج1450nm
حداکثر فاصله120km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال2dbm ~ 7dbm
حساسیت گیرنده32dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsDFB CWDM
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی