ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1410

ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1410

  • حداکثر پهنای باند : 1000Mbps
  • طول موج : 1410nm
  • حداکثر فاصله : 120km
تماس برای قیمت
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120103009
تاریخ تحویل: 1 الی 2 روز

ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1410

ماژول فیبر نوری CWDM 1G EZX 1410 از برند سیسکو، یک ترنسیور SFP با حداکثر پهنای باند 1000Mbps و طول موج 1410nm است. این ماژول داده‌ها را با حداکثر فاصله 120km انتقال می‌دهد و دارای کانکتور LC duplex و نوع فیبر SMF می‌باشد. توان ارسال آن بین 2dbm تا 7dbm است و حساسیت گیرنده آن حداکثر 32dBm می‌باشد. دمای کارکرد این ماژول فیبر نوری در بازه 0 تا 70 درجه سانتیگراد (32 تا 158 درجه فارنهایت) است و از DOM پشتیبانی می‌کند.

نامCWDM 1G EZX 1410nm
نام برندسیسکو
شکل ظاهریSFP
حداکثر پهنای باند1Gbps
طول موج1410nm
حداکثر فاصله120km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال2dbm ~ 7dbm
حساسیت گیرنده32dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsDFB CWDM

ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1410

ماژول فیبر نوری CWDM 1G EZX 1410 از برند سیسکو، یک ترنسیور SFP با حداکثر پهنای باند 1000Mbps و طول موج 1410nm است. این ماژول داده‌ها را با حداکثر فاصله 120km انتقال می‌دهد و دارای کانکتور LC duplex و نوع فیبر SMF می‌باشد. توان ارسال آن بین 2dbm تا 7dbm است و حساسیت گیرنده آن حداکثر 32dBm می‌باشد. دمای کارکرد این ماژول فیبر نوری در بازه 0 تا 70 درجه سانتیگراد (32 تا 158 درجه فارنهایت) است و از DOM پشتیبانی می‌کند.

نامCWDM 1G EZX 1410nm
نام برندسیسکو
شکل ظاهریSFP
حداکثر پهنای باند1Gbps
طول موج1410nm
حداکثر فاصله120km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال2dbm ~ 7dbm
حساسیت گیرنده32dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsDFB CWDM
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی