ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1330

ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1330

  • حداکثر پهنای باند : 1000Mbps
  • طول موج : 1330nm
  • حداکثر فاصله : 120km
تماس برای قیمت
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120103005
تاریخ تحویل: 1 الی 2 روز

ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1330

ماژول فیبر نوری CWDM 1G EZX 1330 دارای طول موج 1330nm و کانکتور LC duplex است. این ماژول فیبر نوری اطلاعات را با حداکثر پهنای باند 1000Mbps و در مسافت 120 کیلومتر منتقل می‌کند. ترنسیور فیبر نوری CWDM دو کور است یعنی می‌توان داده‌ها را با یک کور ارسال و با کور دیگر دریافت نمود. هنگام خرید ماژول فیبر نوری CWDM 1G EZX 1330 به این نکته توجه کنید که می بایست دو ماژول فیبر نوری CWDM با طول موج مشابه تهیه نمایید، تا بتوانید ارتباط را به درستی بین تجهیزات شبکه برقرار نمایید.

نامCWDM 1G EZX 1330nm
نام برندسیسکو
شکل ظاهریSFP
حداکثر پهنای باند1Gbps
طول موج1330nm
حداکثر فاصله120km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال2dbm ~ 7dbm
حساسیت گیرنده32dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsDFB CWDM

ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1330

ماژول فیبر نوری CWDM 1G EZX 1330 دارای طول موج 1330nm و کانکتور LC duplex است. این ماژول فیبر نوری اطلاعات را با حداکثر پهنای باند 1000Mbps و در مسافت 120 کیلومتر منتقل می‌کند. ترنسیور فیبر نوری CWDM دو کور است یعنی می‌توان داده‌ها را با یک کور ارسال و با کور دیگر دریافت نمود. هنگام خرید ماژول فیبر نوری CWDM 1G EZX 1330 به این نکته توجه کنید که می بایست دو ماژول فیبر نوری CWDM با طول موج مشابه تهیه نمایید، تا بتوانید ارتباط را به درستی بین تجهیزات شبکه برقرار نمایید.

نامCWDM 1G EZX 1330nm
نام برندسیسکو
شکل ظاهریSFP
حداکثر پهنای باند1Gbps
طول موج1330nm
حداکثر فاصله120km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال2dbm ~ 7dbm
حساسیت گیرنده32dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsDFB CWDM
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی