ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1290

ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1290

  • حداکثر پهنای باند : 1000Mbps
  • طول موج : 1290nm
  • حداکثر فاصله : 120km
تماس برای قیمت
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120103003
تاریخ تحویل: 1 الی 2 روز

ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1290 

ماژول فیبر نوری CWDM 1G EZX 1290 اطلاعات را با سرعت 1000Mbps و در فواصل 120 کیلومتر انتقال می‌دهد. ماژول‌های 1G EZX 1290 دو کور است به این معنا که می توانند داده‌ها را با یک کور ارسال و با دیگری دریافت نمایند. این ترنسیور فیبرنوری دارای پورت‌های LC Duplex است و با کابل های فیبر نوری Single-Mode ارتباط بین تجهیزات شبکه را برقرار می نمایند.

نامCWDM 1G EZX 1290nm
نام برندسیسکو
شکل ظاهریSFP
حداکثر پهنای باند1Gbps
طول موج1290nm
حداکثر فاصله120km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال2dbm ~ 7dbm
حساسیت گیرنده32dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsDFB CWDM

ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1290 

ماژول فیبر نوری CWDM 1G EZX 1290 اطلاعات را با سرعت 1000Mbps و در فواصل 120 کیلومتر انتقال می‌دهد. ماژول‌های 1G EZX 1290 دو کور است به این معنا که می توانند داده‌ها را با یک کور ارسال و با دیگری دریافت نمایند. این ترنسیور فیبرنوری دارای پورت‌های LC Duplex است و با کابل های فیبر نوری Single-Mode ارتباط بین تجهیزات شبکه را برقرار می نمایند.

نامCWDM 1G EZX 1290nm
نام برندسیسکو
شکل ظاهریSFP
حداکثر پهنای باند1Gbps
طول موج1290nm
حداکثر فاصله120km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال2dbm ~ 7dbm
حساسیت گیرنده32dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsDFB CWDM
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی