زبان/ ارز
فیلتر موجودیت
فیلتر براساس مشخصات فنی
 • نام
 • وزن
 • ابعاد
 • قطر روکش
 • زاویه برش
 • طول برش

Cleaver فیبر نوری

Cleaver فیبر نوری یک ابزار است که برای برش دقیق و صحیح فیبر نوری استفاده می‌شود. وقتی که نیاز به اتصال دو قطعه فیبر نوری با یکدیگر یا نصب اتصالات در پچ پنل یا اتصالات فیبرنوری دیگر دارید، برش دقیق فیبر نوری بسیار مهم است تا اتصال با کیفیت و پایداری به دست آید.

Cleaver یک ابزار دقیق است که فیبر نوری را به طور عمودی برش می‌دهد و یک صفحه برش صاف و دقیق را ایجاد می‌کند. این ابزار به صورت دستی عمل می‌کند و معمولاً شامل یک تیغه برش قابل تعویض است که بر روی یک سطح برش قرار دارد. با قرار دادن فیبر نوری در Cleaver و انجام برش، قسمتی از فیبر نوری بریده می‌شود و سطح برش به دقت مشخصی قابل تنظیم است.

استفاده از Cleaver فیبر نوری باعث ایجاد یک سطح برش صاف و دقیق بر روی فیبر می‌شود. این سطح برش مهم است زیرا در فرآیندهای اتصال فیبرنوری مانند اتصالات با سوکت فیبری و نصب کانکتورها، اتصالات برش داده شده فیبر نوری به نقشه و اتصالات دیگر نصب می‌شوند.

توجه داشته باشید که Cleaver فیبر نوری باید با دقت و مراعات کامل استفاده شود. قبل از استفاده، دستورالعمل تولید کننده را مطالعه کرده و دستورالعمل های ایمنی را رعایت کنید. همچنین، لازم است که تیغه برش Cleaver به طور منظم تعویض و تنظیم شود تا برش دقیق و صحیحی را ایجاد کند.

با استفاده از Cleaver فیبر نوری و با رعایت دقیق فرآیند برش، می‌توانید اتصالات فیبرنوری با کیفیت بالا و کاهش حداقلی از اتلاف نوری و نویز را ایجاد کنید.

مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  Cleaver CT50

  تماس برای قیمت

  Cleaver FC - 6S

  تماس برای قیمت

  COMWAY C108 Fiber Optic Cleaver

  تماس برای قیمت

  کلیور TAWA FC-30

  38,150,000 ریال

  کلیور HS30 اسکای کام

  تماس برای قیمت

  کلیور اسکای کام

  تماس برای قیمت