ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

خرید انواع مودم فیبر نوری هواوی و فایبرهوم

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G SR

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G SR

  • حداکثر پهنای باند : 10.3125Gbps
  • طول موج : 850nm
  • حداکثر فاصله : 300m@OM3/400m@OM4
3,700,000 ریال
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120201002
تاریخ تحویل: 1 الی 2 روز
نام10G SR
نام برندسیسکو
شکل ظاهری+SFP
حداکثر پهنای باند10.3125Gbps
طول موج850nm
حداکثر فاصله300m-OM3/400m-OM4
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرMMF
توان ارسال7.3dbm ~ -1dbm-
حساسیت گیرنده11.1dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Transmitter typeVCSEL
Power budget3.8dB
Receiver overload0.5dBm
نام10G SR
نام برندسیسکو
شکل ظاهری+SFP
حداکثر پهنای باند10.3125Gbps
طول موج850nm
حداکثر فاصله300m-OM3/400m-OM4
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرMMF
توان ارسال7.3dbm ~ -1dbm-
حساسیت گیرنده11.1dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Transmitter typeVCSEL
Power budget3.8dB
Receiver overload0.5dBm

طرح اول

طرح چهارم

نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی