ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

ماژول فیبر نوری Cisco GLC-SX-MMD

ماژول فیبر نوری Cisco GLC-SX-MMD 

  • حداکثر پهنای باند : 1.25Gbps
  • طول موج : 850nm
  • حداکثر فاصله : 550m OM2 MMF
2,500,000 ریال
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120101003

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC SX MMD 

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC SX MMD یکی از ماژول‌های استاندارد SFP (Small Form-factor Pluggable) می‌باشد که برای اتصال به تجهیزات شبکه‌ مورد استفاده قرار می‌گیرد. ماژول GLC SX برای انتقال داده‌ها از فیبر نوری Multi Mode (MMF) با طول موج 850 نانومتر و حداکثر پهنای باند 1.25Gbps استفاده می‌کند. همانطور که می‌دانید شبکه‌های فیبر نوری مالتی مود برای فواصل کوتاه مورد استفاده قرار می‌گیرد که این ترنسیور انتقال اطلاعات تا فاصله‌ی 550 متر را انجام می‌دهد. کانکتور استفاده شده در فرستنده-گیرنده نوری (ماژول فیبر نوری) GLC SX MMD شامل LC duplex است که می‌توان از پچ کوردهای فیبر نوری با این کانکتور برای اتصال به دستگاه‌ها استفاده می‌شود. این ماژول فیبر نوری از استانداردهای IEEE 802.3z Gigabit Ethernet پشتیبانی می‌کند.

نامGLC SX MMD
نام برندسیسکو
شکل ظاهریSFP
حداکثر پهنای باند1.25Gbps
طول موج850nm
حداکثر فاصله550m-OM2-MMF
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرMMF
توان ارسال9.5dbm ~ -3dbm-
حساسیت گیرنده17dBm- >
دمای کارکرد40to85°C (-40 to 185°F)-
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsVCSEL 850nm

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC SX MMD 

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC SX MMD یکی از ماژول‌های استاندارد SFP (Small Form-factor Pluggable) می‌باشد که برای اتصال به تجهیزات شبکه‌ مورد استفاده قرار می‌گیرد. ماژول GLC SX برای انتقال داده‌ها از فیبر نوری Multi Mode (MMF) با طول موج 850 نانومتر و حداکثر پهنای باند 1.25Gbps استفاده می‌کند. همانطور که می‌دانید شبکه‌های فیبر نوری مالتی مود برای فواصل کوتاه مورد استفاده قرار می‌گیرد که این ترنسیور انتقال اطلاعات تا فاصله‌ی 550 متر را انجام می‌دهد. کانکتور استفاده شده در فرستنده-گیرنده نوری (ماژول فیبر نوری) GLC SX MMD شامل LC duplex است که می‌توان از پچ کوردهای فیبر نوری با این کانکتور برای اتصال به دستگاه‌ها استفاده می‌شود. این ماژول فیبر نوری از استانداردهای IEEE 802.3z Gigabit Ethernet پشتیبانی می‌کند.

نامGLC SX MMD
نام برندسیسکو
شکل ظاهریSFP
حداکثر پهنای باند1.25Gbps
طول موج850nm
حداکثر فاصله550m-OM2-MMF
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرMMF
توان ارسال9.5dbm ~ -3dbm-
حساسیت گیرنده17dBm- >
دمای کارکرد40to85°C (-40 to 185°F)-
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsVCSEL 850nm
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی