ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC LH SMD 20KM

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC LH SMD 20KM 

  • حداکثر پهنای باند : 1000Mbps 
  • طول موج : 1310nm 
  • حداکثر فاصله : 20km
2,700,000 ریال
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120101012
تاریخ تحویل: 1 الی 2 روز

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC LH SMD 20KM

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC LH SMD 20KM با استانداردهای 1000BASE-LH IEEE 802.3z سازگار است. این ماژول بر روی شبکه‌های فیبر نوری سینگل مود (SMF) داده‌ها را با سرعت 1000Mbps، طول موج 1310nm را تا فاصله‌ی 20 کیلومتر منتقل می‌کند.

نامGLC LH SM 20km
نام برندسیسکو
شکل ظاهریSFP
حداکثر پهنای باند1Gbps
طول موج1310nm
حداکثر فاصله20km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال9.5dbm ~ -3dbm-
حساسیت گیرنده23dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsFP 1310nm

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC LH SMD 20KM

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC LH SMD 20KM با استانداردهای 1000BASE-LH IEEE 802.3z سازگار است. این ماژول بر روی شبکه‌های فیبر نوری سینگل مود (SMF) داده‌ها را با سرعت 1000Mbps، طول موج 1310nm را تا فاصله‌ی 20 کیلومتر منتقل می‌کند.

نامGLC LH SM 20km
نام برندسیسکو
شکل ظاهریSFP
حداکثر پهنای باند1Gbps
طول موج1310nm
حداکثر فاصله20km
نوع کانکتورLC duplex
نوع فیبرSMF
توان ارسال9.5dbm ~ -3dbm-
حساسیت گیرنده23dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsFP 1310nm
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی