ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

ماژول فیبر نوری سیسکو BX 80D 1550 1490 BIDI

ماژول فیبر نوری سیسکو BX 80D 1550 1490 BIDI 

  • حداکثر پهنای باند : 1000Mbps 
  • طول موج : 1550nm-TX/1490nm-RX 
  • حداکثر فاصله : 80km
19,500,000 ریال
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120102008
تاریخ تحویل: 1 الی 2 روز

ماژول فیبر نوری سیسکو BX 80D 1550 1490 BIDI

ماژول فیبر نوری BX 80D 1550 1490 BIDI یک ترنسیور تک کور است که به ترنسیور BIDI مشهور می‌باشد. این ماژول فیبر نوری داده‌ها را با سرعت 1Gbps بر روی فیبر نوری سینگل مود (SMF) انتقال می‌دهد. طول موج ارسال و دریافت ماژول BX 80D شامل 1550nm-TX/1490nm-RX می‌باشد. برای استفاده از این ترنسیور فیبر نوری می‌بایست در نقطه مقابل از ماژول BX 80U استفاده نمود. 

نامGLC BX80 D 1550.1490 BIDI
نام برندسیسکو
شکل ظاهریSFP
حداکثر پهنای باند1Gbps
طول موج1550nm-TX/1490nm-RX
حداکثر فاصله80km
نوع کانکتورSimplex LC
نوع فیبرSMF
توان ارسال2dbm ~ 3dbm-
حساسیت گیرنده24dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsDFB BiDi

ماژول فیبر نوری سیسکو BX 80D 1550 1490 BIDI

ماژول فیبر نوری BX 80D 1550 1490 BIDI یک ترنسیور تک کور است که به ترنسیور BIDI مشهور می‌باشد. این ماژول فیبر نوری داده‌ها را با سرعت 1Gbps بر روی فیبر نوری سینگل مود (SMF) انتقال می‌دهد. طول موج ارسال و دریافت ماژول BX 80D شامل 1550nm-TX/1490nm-RX می‌باشد. برای استفاده از این ترنسیور فیبر نوری می‌بایست در نقطه مقابل از ماژول BX 80U استفاده نمود. 

نامGLC BX80 D 1550.1490 BIDI
نام برندسیسکو
شکل ظاهریSFP
حداکثر پهنای باند1Gbps
طول موج1550nm-TX/1490nm-RX
حداکثر فاصله80km
نوع کانکتورSimplex LC
نوع فیبرSMF
توان ارسال2dbm ~ 3dbm-
حساسیت گیرنده24dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsDFB BiDi
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی