ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

فیلتر موجودیت
فیلتر براساس مشخصات فنی
  • نوع کانکتور
  • طول موج
  • نوع فیبر
  • حداقل شعاع خمش فیبر
  • تعداد فیبر
  • قطر کابل

پچ کورد سینگل مود

پچ کورد سینگل مود(Single mode Patch Cord) یک کابل فیبر نوری است که برای اتصال تجهیزات و اجزای سازنده در شبکه فیبر نوری استفاده می‌شود. این پچ کوردها از یک رشته فیبر نوری سینگل مود تشکیل شده‌اند که در هر دو انتهای آن یک کانکتور سینگل مود قرار دارد.فیبر نوری سینگل مود به این معنی است که نور در این نوع فیبر فقط می‌تواند در یک حالت منتشر شود. این امر باعث می‌شود که پچ کوردهای سینگل مود برای مسافت‌های طولانی‌تر مناسب باشند، زیرا تداخل بین حالت‌های مختلف نور در این نوع فیبر وجود ندارد. تارهای فیبر نوری سینگل مود به دو دسته ی OS2 و OS1 تقسیم بندی شده اند که هر دو برای انتقال اطلاعات و داده ها در فواصل طولانی قابل استفاده هستند که تارهای OS2 با افت کمتر عملکرد بهتری برای انتقال اطلاعات در مسافت های طولانی دارند.

پچ کورد فیبر نوری باتوجه به تعداد رشته های فیبر، پچ کورد فیبر نوری سیمپلکس یا پچ کورد داپلکس خواهد بود.پچ کورد simplex شامل یک فیبر با یک کانکتور سیمپلکس در هر انتهای آن است که برای برقراری ارتباط بین یک جفت ماژول Bidi (ماژول های تک کور) استفاده می شود. حال آن که پچ کورد فیبر داپلکس از دو رشته فیبر نوری با اتصال به دو کانکتور فیبر نوری در هر دو سمت ساخته می شود.پچ کوردهای سینگل مود در انواع مختلفی از کانکتورها و با متراژهای مختلفی موجود هستند. کانکتورهای SC، ST، LC، FC و MTRJ پرکاربرد ترین کانکتورها در پچ کوردهای سینگل مود می باشند.

نکات مهم در انتخاب پچ کورد فیبر نوری:

  • طول: پچ کوردهای فیبر نوری در طول‌های 0.5، 1، 2، 3، 5، 10، 15، 50، 100 متر و ... موجود هستند. توجه داشته باشید که امکان سفارش کابل با طول دلخواه شما نیز وجود دارد.
  • قطر: پچ کوردها در چهار قطر 0.9، 2، 2.5 و 3 میلی‌متر عرضه می‌شوند.
  • قطر داخلی: اندازه استاندارد قطر داخلی 127 تا 1200 میکرومتر است. برای سفارش اندازه‌های دیگر لطفا با ما تماس بگیرید. 
  • روکش کابل: پچ کوردها معمولا با روکش های PVC و LSZH تولید می‌شوند.
مرتب سازی بر اساس
    نمایش در هر صفحه

    پچ کورد سینگل مود فیبر نوری LC LC DX 3MM 10M UPC

    پچ کورد سینگل مود فیبر نوری LC LC DX 3MM 10M UPC

    نوع کانکتور: LC UPC to LC UPC

    نوع فیبر: OS2 9/125μm

    طول موج: 1310/1550nm

    1,800,000 ریال

    پچ کورد سینگل مود فیبر نوری FC LC DX 2MM 10M UPC

    پچ کورد سینگل مود فیبر نوری FC LC DX 2MM 10M UPC

    نوع کانکتور: LC UPC to FC UPC

    نوع فیبر: OS2 9/125μm

    طول موج: 1310/1550nm

    1,800,000 ریال

    پچ کورد سینگل مود فیبر نوری SC LC DX 2MM 10M UPC

    پچ کورد سینگل مود فیبر نوری SC LC DX 2MM 10M UPC

    نوع کانکتور: LC UPC to SC UPC

    نوع فیبر: OS2 9/125μm

    طول موج: 1310/1550nm

    1,800,000 ریال

    پچ کورد سینگل مود فیبر نوری SC SC DX 2MM 10M UPC

    پچ کورد سینگل مود فیبر نوری SC SC DX 2MM 10M UPC

    نوع کانکتور: SC UPC to SC UPC

    نوع فیبر: OS2 9/125μm

    طول موج: 1310/1550nm

    1,800,000 ریال

    پچ کورد سینگل مود فیبر نوری SC SC SX 2MM 30M UPC

    پچ کورد سینگل مود فیبر نوری SC SC SX 2MM 30M UPC نوع کانکتور: SC UPC to SC UPC نوع فیبر: OS2 9/125μm طول موج: 1310/1550nm
    1,700,000 ریال

    پچ کورد سینگل مود فیبر نوری FC LC SX 2MM 25M UPC

    پچ کورد سینگل مود فیبر نوری FC LC SX 2MM 25M UPC نوع کانکتور: LC UPC to FC UPC نوع فیبر: OS2 9/125μm طول موج: 1310/1550nm
    1,500,000 ریال

    پچ کورد سینگل مود فیبر نوری SC SC DX 2MM 5M UPC

    پچ کورد سینگل مود فیبر نوری SC SC DX 2MM 5M UPC نوع کانکتور: SC UPC to SC UPC نوع فیبر: OS2 9/125μm طول موج: 1310/1550nm
    1,400,000 ریال

    پچ کورد سینگل مود فیبر نوری FC SC DX 2MM 5M UPC

    پچ کورد سینگل مود فیبر نوری FC SC DX 2MM 5M UPC نوع کانکتور: FC UPC to SC UPC طول موج: 1310/1550nm
    1,400,000 ریال

    پچ کورد سینگل مود فیبر نوری SC SC SX 3MM 5M APC/UPC

    پچ کورد سینگل مود فیبر نوری SC SC SX 3MM 5M APC/UPC نوع کانکتور: SC UPC to SC APC نوع فیبر: OS2 9/125μm طول موج: 1310/1550nm

    1,400,000 ریال

    پچ کورد سینگل مود فیبر نوری SC SC DX 2MM 5M APC

    پچ کورد سینگل مود فیبر نوری SC SC DX 2MM 5M APC نوع کانکتور: SC UPC to SC APC نوع فیبر: OS2 9/125μm طول موج: 1310/1550nm
    1,400,000 ریال

    پچ کورد سینگل مود فیبر نوری FC FC DX 2MM 5M UPC

    پچ کورد سینگل مود فیبر نوری FC FC DX 2MM 5M UPC نوع کانکتور: FC UPC to FC UPC نوع فیبر: OS2 9/125μm طول موج: 1310/1550nm
    1,400,000 ریال

    پچ کورد سینگل مود فیبر نوری SC FC DX 2MM 5M UPC

    پچ کورد سینگل مود فیبر نوری SC FC DX 2MM 5M UPC نوع کانکتور: FC UPC to SC UPC نوع فیبر: OS2 9/125μm طول موج: 1310/1550nm
    1,400,000 ریال