ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

فیلتر موجودیت
فیلتر براساس مشخصات فنی
  • پورت شبکه
  • پورت فیبر نوری
  • نوع فیبر نوری
  • نوع کانکتور
  • طول موج
  • فاصله انتقال دیتا

مدیا کانورتر فیبر نوری (Media Converter)

مدیا کانورتور

مدیا کانورتر یک دستگاه است که وظیفه تبدیل سیگنال‌های شبکه از یک رسانه فیزیکی به رسانه فیزیکی دیگر را بر عهده دارد. به عبارت دیگر، این دستگاه قادر است سیگنال‌های دیجیتال را به صورت الکتریکی یا نوری از یک رسانه به رسانه دیگر منتقل کند. این فرآیند به عنوان مبدل فیبر نوری (Media Converter) شناخته می‌شود. برخی از مدیا کانورتورها تنها قابلیت تبدیل سیگنال‌های الکتریکی به نوری یا بالعکس را دارند، در حالی که برخی دیگر قابلیت تبدیل سیگنال‌های الکتریکی به الکتریکی یا نوری به نوری را هم دارند.

مدیا کانورتورها معمولاً دارای ورودی‌ها و خروجی‌های مختلفی هستند که با استفاده از کانکتورهای مناسب، به رسانه‌های مورد نظر متصل می‌شوند. برخی از رسانه‌هایی که مدیا کانورترها معمولاً تبدیل می‌کنند عبارتند از:

  1. کابل شبکه و اترنت: برخی از مدیا کانورترهای فیبر نوری قابلیت تبدیل سیگنال‌های اترنت (Ethernet) بین کابل‌های مسی و فیبر نوری را دارند. این دستگاه‌ها می‌توانند سیگنال‌های اترنت را از یک کابل مسی به یک کابل فیبر نوری و بالعکس تبدیل کنند.
  2. کابل کواکسیال: تعدادی از مدیا کانورترها امکان تبدیل سیگنال‌های کابل کواکسیال و فیبر نوری را دارند. همچنین این دستگاه‌ها می‌توانند سیگنال‌های کابل کواکسیال را از یک کابل مسی به یک کابل فیبر نوری دیگر و بالعکس تبدیل نمایند.
  3. کابل تلفن: مبدل‌های فیبر نوری (مدیا کانورترها) می‌توانند سیگنال‌های تلفنی را از یک کابل مسی به یک کابل فیبر نوری و بالعکس تبدیل کنند.
مرتب سازی بر اساس
    نمایش در هر صفحه

    مدیا کانورتر فیبر نوری 10/100/1000

    مدیا کانورتر فیبر نوری 10/100/1000

    • پورت فیبر نوری : FIX
    • طول موج : 1310nm
    • رابط ها : فیبر ، RG-45
    20,000,000 ریال %4 19,200,000 ریال

    مدیا کانورتر ماژول فیبر نوری

    مديا كانورتر ماژول فيبر نوری

    • پورت فیبر نوری : SFP
    • طول موج : 850nm تا 1550nm
    • رابط ها : فیبر نوری، شبکه
    14,000,000 ریال %6 13,200,000 ریال

    مدیا کانورتر فیبرنوری تک کور 1000

    مدیا کانورتر فیبرنوری تک کور 1000

    • پورت فیبر نوری : تک کور FIX
    • طول موج : 1310nm - 1490nm
    • رابط‌ها : فیبر نوری، شبکه
    14,000,000 ریال %6 13,200,000 ریال