زبان/ ارز
فیلتر موجودیت
فیلتر براساس مشخصات فنی
  • نام برند
  • شکل ظاهری
  • حداکثر پهنای باند
  • طول موج
  • حداکثر فاصله
  • نوع کانکتور
  • نوع فیبر
  • توان ارسال
  • حساسیت گیرنده
  • دمای کارکرد
  • DOM
  • Optical Components
فیلتر توسط سازنده

ماژول CWDM

ماژول CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing) یک نوع ماژول فیبرنوری است که از تکنولوژی CWDM برای انتقال داده‌ها با استفاده از طیف مختلفی از امواج نوری استفاده می‌کند.

CWDM یک روش چندگانه‌سازی طول موج نور است که امکان انتقال همزمان داده‌های مختلف را از طریق یک کابل فیبرنوری فراهم می‌کند. در CWDM، هر داده با استفاده از یک طول موج خاص نوری ارسال می‌شود. این طول موج‌ها از همدیگر فاصله دارند و با استفاده از ماژول CWDM می‌توان چندین کانال داده را در یک کابل فیبری ترکیب کرد.

ماژول‌های CWDM برای انتقال داده‌ها در باندهای طول موجی مختلف استفاده می‌شوند. برخلاف DWDM (Dense Wavelength Division Multiplexing) که از فاصله کوچکی بین طول موج‌ها استفاده می‌کند، CWDM از فاصله بزرگتری بین طول موج‌ها استفاده می‌کند که به این ترتیب هزینه‌ها را کاهش می‌دهد. CWDM معمولاً در 6 تا 8 طول موج مختلف (مانند 1270nm، 1290nm، 1310nm و غیره) عرضه می‌شود.

از مزیت‌های استفاده از ماژول CWDM می‌توان به بالا بردن ظرفیت شبکه، افزایش کارایی با استفاده بهینه از ظرفیت فیبرنوری، کاهش هزینه و پیچیدگی نصب و مدیریت، و امکان ارتقا به صورت پیوسته اشاره کرد. ماژول‌های CWDM معمولاً در شبکه‌هایی که نیاز به انتقال داده در فواصل نسبتاً کوتاه دارند، مانند شبکه‌های MAN (Metropolitan Area Network) و شبکه‌های داخلی سازمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مرتب سازی بر اساس
    نمایش در هر صفحه

    ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1270

    نام: CWDM-SFP-1G-EZX-1270nm
    حداکثر پهنای باند: 1000Mbps
    طول موج: 1270nm
    حداکثر فاصله: 120km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1270 1610

    نام: CWDM-SFP-1G-EZX-1270nm-1610nm-120km
    حداکثر پهنای باند: 1000Mbps
    طول موج: 1270nm-1610nm
    حداکثر فاصله: 120km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1290

    نام: CWDM-SFP-1G-EZX-1290nm
    حداکثر پهنای باند: 1000Mbps
    طول موج: 1290nm
    حداکثر فاصله: 120km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1310

    نام: CWDM-SFP-1G-EZX-1310nm
    حداکثر پهنای باند: 1000Mbps
    طول موج: 1310nm
    حداکثر فاصله :120km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1330

    نام: CWDM-SFP-1G-EZX-1330nm
    حداکثر پهنای باند: 1000Mbps
    طول موج: 1330nm
    حداکثر فاصله: 120km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1350

    نام: CWDM-SFP-1G-EZX-1350nm
    حداکثر پهنای باند: 1000Mbps
    طول موج: 1350nm
    حداکثر فاصله: 120km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1370

    نام: CWDM-SFP-1G-EZX-1370nm
    حداکثر پهنای باند: 1000Mbps
    طول موج: 1370nm
    حداکثر فاصله :120km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1390

    نام: CWDM-SFP-1G-EZX-1390nm
    حداکثر پهنای باند: 1000Mbps
    طول موج: 1390nm
    حداکثر فاصله: 120km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1410

    نام: CWDM-SFP1G-EZX.1410nm
    حداکثر پهنای باند: 1000Mbps
    طول موج: 1410nm
    حداکثر فاصله: 120km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1430

    نام: CWDM-SFP-1G-EZX-1430nm
    حداکثر پهنای باند: 1000Mbps
    طول موج: 1430nm ,BR> حداکثر فاصله: 120km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1450

    نام: CWDM-SFP-1G-EZX-1450nm
    حداکثر پهنای باند: 1000Mbps
    طول موج: 1450nm
    حداکثر فاصله: 120km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G ZX 1270 1610

    نام: CWDM-SFP-1G-ZX-1270nm-1610nm
    حداکثر پهنای باند: 1000Mbps
    طول موج: 1270nm~1610nm
    حداکثر فاصله: 20km
    تماس برای قیمت