ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

فیلتر موجودیت
فیلتر براساس مشخصات فنی
  • شکل ظاهری
  • حداکثر پهنای باند
  • طول موج
  • حداکثر فاصله
  • نوع کانکتور
  • نوع فیبر
  • DOM
فیلتر توسط سازنده

ماژول 2.5 گیگ

ماژول 2.5 گیگ (2.5 Gigabit Module) با کمک فناوری فیبر نوری اطلاعات و داده را انتقال می دهند و برای اتصال به تجهیزات شبکه‌ای مانند روتر، مدیا کانورتور، سوئیچ و... مورد استفاده قرار می گیرند.

با پیشرفت فناوری، ماژول‌های فیبر نوری جدیدی با سرعت‌های 10Gbps و 40Gbps برای اتصال به تجهیزات شبکه طراحی و تولید شده‌اند. و ممکن است ماژول‌های فیبرنوری 2/5 گیگ قدیمی به نظر برسد اما همچنان هستند شبکه های خاصی که نیاز به این نوع ماژول‌ها دارند.

مرتب سازی بر اساس
    نمایش در هر صفحه

    ماژول فیبر نوری فایبر هوم +GPON OLT CLASS BC

    ماژول فیبر نوری فایبر هوم +GPON OLT CLASS BC

    • حداکثر پهنای باند : 2.5Gbps
    • طول موج : 1310nm-RX/1490nm-TX
    • حداکثر فاصله : 20km
    9,000,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 2.5G T

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 2.5G T 

    • حداکثر پهنای باند : 2.5Gbps
    • حداکثر فاصله : 100m
    تماس برای قیمت