ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

خرید انواع مودم فیبر نوری هواوی و فایبرهوم

فیلتر موجودیت
فیلتر براساس مشخصات فنی
  • شکل ظاهری
  • حداکثر پهنای باند
  • طول موج
  • نوع فیبر
  • طول کابل
فیلتر توسط سازنده

ماژول 100 گیگ QSFP28 DAC/AOC

ماژول 100 گیگ QSFP28 DAC/AOC (Direct Attach Copper/Active Optical Cable) یک نوع ماژول شبکه است و برای انتقال اطلاعات و داده‌ها از رابط QSFP28 (Quad Small Form-Factor Pluggable 28) استفاده می‌کنند.

QSFP28 DAC یا Direct Attach Copper یک راه حل ارتباطی است که از کابل مسی با طول کوتاه برای ارتباط مستقیم بین دو دستگاه شبکه استفاده می‌کند. با استفاده از QSFP28 DAC، ارتباط بین دو دستگاه مستقیماً بدون نیاز به مبدل‌ها یا تقویت‌کننده‌ها برقرار می‌شود. این کابل‌ها اغلب در فواصل کوتاه تر، مانند داخل رک‌ها یا مرکز داده، استفاده می‌شوند.

QSFP28 AOC یا Active Optical Cable از فیبر نوری برای انتقال داده‌ها استفاده می‌کند. این کابل‌ها دارای مبدل‌های نوری هستند که سیگنال‌های الکتریکی را به سیگنال‌های نوری تبدیل می‌کنند و انتقال آن‌ها را از طریق فیبر نوری انجام می‌دهند. QSFP28 AOC معمولاً برای ارتباطات در فواصل طولانی استفاده می‌شوند.

مرتب سازی بر اساس
    نمایش در هر صفحه

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G Q28 AC01

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G Q28 AC01

    • حداکثر پهنای باند : 100Gbps
    • شعاع خمیدگی : 33mm
    • طول کابل : 1m
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G Q28 AC03

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G Q28 AC03

    • حداکثر پهنای باند : 100Gbps
    • شعاع خمیدگی : 33mm
    • طول کابل : 3m
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G Q28 AC05

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G Q28 AC05

    • حداکثر پهنای باند: 100Gbps
    • شعاع خمیدگی: 40mm
    • طول کابل: 5m
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو 10G Q28 AC07

    ماژول فیبر نوری سیسکو 10G Q28 AC07

    • حداکثر پهنای باند: 100Gbps
    • شعاع خمیدگی: 44.5mm
    • طول کابل: 7m
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G Q28 AC09

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G Q28 AC09

    • حداکثر پهنای باند : 100Gbps
    • شعاع خمیدگی : 44.5mm
    • طول کابل : 9m
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 1M

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 1M

    • حداکثر پهنای باند : 100Gbps
    • طول موج : 850nm
    • طول کابل : 1m
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 2M

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 2M

    • حداکثر پهنای باند: 100Gbps
    • طول موج: 850nm
    • طول کابل: 2m
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 3M

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 3M

    • حداکثر پهنای باند : 100Gbps
    • طول موج : 850nm
    • طول کابل : 3m
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 5M

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 5M
    حداکثر پهنای باند: 100Gbps
    طول موج: 850nm
    طول کابل: 5m
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 7M

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 7M
    حداکثر پهنای باند: 100Gbps
    طول موج: 850nm
    طول کابل: 7m
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 10M

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 10M
    حداکثر پهنای باند: 100Gbps
    طول موج: 850nm
    طول کابل: 10m
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 15M

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 15M
    حداکثر پهنای باند: 100Gbps
    طول موج: 850nm
    طول کابل: 15m
    تماس برای قیمت