ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

خرید انواع مودم فیبر نوری هواوی و فایبرهوم

فیلتر موجودیت
فیلتر براساس مشخصات فنی
  • حداکثر پهنای باند
  • طول موج
  • حداکثر فاصله
  • نوع کانکتور
  • نوع فیبر
  • DOM
فیلتر توسط سازنده

ماژول 100 گیگ مالتی مود

ماژول 100 گیگ مالتی مود برای شبکه‌های فیبر نوری Multimode (فیبر نوری چند حالته) طراحی و تولید شده‌اند. این ماژول‌ها اغلب دارای پورت‌های فیبر نوری MPO , MTP (Multi-Fiber Push-On) برای اتصال به تجهیزات شبکه می‌باشند. استفاده از ماژول‌های 100G مالتی مود به افزایش ظرفیت شبکه، کاهش هزینه‌ها و بهبود عملکرد شبکه کمک می‌کند.

مرتب سازی بر اساس
    نمایش در هر صفحه

    ماژول فیبر نوری سیسکو CFP 100G BASE SR10

    ماژول فیبر نوری سیسکو CFP 100G BASE SR10

    • حداکثر پهنای باند: 103.1Gbp
    • طول موج: 850nm
    • حداکثر فاصله: 150m@OM4, 100m@OM3
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو CXP 100G SR10

    ماژول فیبر نوری سیسکو CXP 100G SR10

    • حداکثر پهنای باند: 120Gbp
    • طول موج: 850nm
    • حداکثر فاصله: 150m@OM4, 100m@OM3
    تماس برای قیمت