ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

فیلتر موجودیت
فیلتر براساس مشخصات فنی
  • حداکثر پهنای باند
  • طول موج
  • حداکثر فاصله
  • نوع کانکتور
  • نوع فیبر
  • DOM
فیلتر توسط سازنده

ماژول 10G XFP/X2/XENPAK

ماژول 10 گیگ XFP/X2/XENPAK نوعی دیگر از ترنسیورها (ماژول‌ فیبرنوری) هستند که اطلاعات و داده‌ها را با سرعت 10Gbps انتقال می‌دهند. این ماژول‌ها اغلب دارای پورت فیبرنوری LC و یا SC می‌باشند و برای اتصال به تجهیزات شبکه (سوئیچ، روتر و مدیا کانورتور) مورد استفاده قرار می‌گیرند. این ماژول‌های فیبر نوری با استفاده از کابل‌های فیبر نوری Single-Mode و Multiemode ارتباط بین تجهیزات شبکه را فراهم می‌آورند.

ماژول‌های فیبرنوری 10 گیگ XFP/X2/XENPAK از استانداردهایی چون Ethernet، SONET/SDH، Fibre Channel پشتیبانی می نمایند و امکان انتقال اطلاعات و داده‌ها در مسافت‌های طولانی با پهنای باند بالا را دارند. همچنین می تواند اطلاعات حجیم را با سرعت بالا ارسال و دریافت نماید.

مرتب سازی بر اساس
    نمایش در هر صفحه

    ماژول فیبر نوری Cisco XFP-10G-BXU

    ماژول فیبر نوری Cisco XFP-10G-BXU

    • حداکثر پهنای باند : 10Gbps
    • طول موج : 1270nm-TX/1330nm-RX
    • حداکثر فاصله : 10km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری Cisco XFP-10G-ER-OC192IR

    ماژول فیبر نوری Cisco XFP-10G-ER-OC192IR

    • حداکثر پهنای باند : 10Gbps
    • طول موج : 1550nm
    • حداکثر فاصله : 40km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری Cisco XFP-10G-LR-OC192SR

    ماژول فیبر نوری Cisco XFP-10G-LR-OC192SR

    • حداکثر پهنای باند : 10Gbps
    • طول موج : 1310nm
    • حداکثر فاصله : 10km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری Cisco XFP-10G-MM-SR

    ماژول فیبر نوری Cisco XFP-10G-MM-SR

    • حداکثر پهنای باند : 10Gbps
    • طول موج : 850nm
    • حداکثر فاصله : 300m over OM3 MMF
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری Cisco XFP-10G-ZR-OC192LR

    ماژول فیبر نوری Cisco XFP-10G-ZR-OC192LR

    • حداکثر پهنای باند : 10Gbps
    • طول موج : 1550nm
    • حداکثر فاصله : 80km
    تماس برای قیمت