ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

خرید انواع مودم فیبر نوری هواوی و فایبرهوم

فیلتر موجودیت
فیلتر براساس مشخصات فنی
  • حداکثر پهنای باند
  • طول موج
  • حداکثر فاصله
  • نوع کانکتور
  • نوع فیبر
  • DOM
فیلتر توسط سازنده

ماژول 10G CWDM

ماژول فیبر نوری CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing) اطلاعات را با سرعت 10 Gbps  و در فواصل طولانی انتقال می‌دهد. ماژول‌های CWDM دو کور هستند به این معنا که می توانند داده‌ها را با یک کور ارسال و با دیگری دریافت نمایند.

ماژول‌های فیبرنوری (ترنسیور) دارای پورت‌های LC Duplex هستند. و با کابل های فیبر نوری Single-Mode و Multiemode ارتباط بین تجهیزات شبکه (سوئیچ، روتر و مدیا کانورتور) را برقرار می نمایند. این ماژول‌ها در شبکه‌های داخلی سازمانی، شبکه‌های دیتا سنتر و شبکه‌های MAN مورد استفاده قرار می‌گیرند.

هنگام خرید ماژول‌های CWDM به این نکته توجه کنید که می بایست دو ماژول فیبر نوری CWDM با طول موج مشابه تهیه نمایید، تا بتوانید ارتباط را به درستی بین تجهیزات شبکه برقرار نمایید. ترنسیورهای CWDM می تواند ظرفیت شبکه را افزایش و پیچیدگی های نصب و مدیریت را کاهش دهد.

شرکت ارتباط سازان شبکه سورین تامین کننده‌ی ماژول‌های CWDM با کیفیت و مقرون به صرفه می‌باشد.

مرتب سازی بر اساس
    نمایش در هر صفحه

    ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM SFP 10G 40km

    ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM SFP 10G 40km

    •  حداکثر پهنای باند : 11.0957Gbps
    •  طول موج : 1270nm 
    • حداکثر فاصله : 40km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM SFP 10G 10KM

    ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM SFP 10G 10KM 

    • حداکثر پهنای باند : 10Gbps 
    • طول موج : 1270nm 
    • حداکثر فاصله : 10km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM SFP 10G 20KM

    ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM SFP 10G 20KM 

    • حداکثر پهنای باند : 11.0957Gbps 
    • طول موج : 1270nm 
    • حداکثر فاصله : 20km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM SFP 10G I 40KM

    ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM SFP 10G I 40KM 

    • حداکثر پهنای باند : 11.3Gbps 
    • طول موج : 1270nm 
    • حداکثر فاصله : 40km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM SFP 10G 80km

    ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM SFP 10G 80km 

    • حداکثر پهنای باند : 11.0957Gbps 
    • طول موج : 1470nm 
    • حداکثر فاصله : 80km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM XFP 10G 20KM

    ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM XFP 10G 20KM 

    • حداکثر پهنای باند : 10Gbps 
    • طول موج : 1370nm 
    • حداکثر فاصله : 20km
    تماس برای قیمت