ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

خرید انواع مودم فیبر نوری هواوی و فایبرهوم

فیلتر موجودیت
فیلتر براساس مشخصات فنی
  • شکل ظاهری
  • حداکثر پهنای باند
  • طول موج
  • حداکثر فاصله
  • نوع کانکتور
  • نوع فیبر
  • DOM
فیلتر توسط سازنده

ماژول +10G SFP

ماژول‌ فیبر نوری +10G SFP اطلاعات و داده‌ها را با سرعت 10Gbps انتقال می‌دهند و اغلب دارای پورت LC می‌باشند. این ماژول‌ها به طور همزمان داده‌ها را ارسال و دریافت می‌نمایند. ارتباط بین تجهیزات شبکه و ماژول‌های +10G SFP با استفاده از کابل‌های فیبرنوری Single-Mode و Multiemode برقرار می‌شود و از استاندارد‌های ارتباطی مانند Ethernet، Fiber Channel و InfiniBand برای انتقال داده استفاده می‌کنند. ماژول فیبر نوری 10G SFP+ (Small Form-factor Pluggable Plus 10 Gigabit) اغلب برای اتصال در تجهیزات شبکه (سوئیچ، روتر، سرور و دیتاسنتر) با پهنای باند بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

در حال حاضر ماژول‌های فیبرنوری 10 گیگ به عنوان یک استاندارد رایج و پرکاربرد در صنعت شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرند و شرکت ارتباط سازان شبکه سورین یکی از تامین کنندگان ماژول‌های فیبر نوری +10G SFP با برندهای سیسکو و هواوی می باشد.

مرتب سازی بر اساس
    نمایش در هر صفحه

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G ZR

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G ZR

    • حداکثر پهنای باند : 11.3Gbps
    •  طول موج : 1550nm
    •  حداکثر فاصله : 80km
    55,500,000 ریال

    ماژول فیبر نوری هواوی SFP+ 1550nm 10G 80KM

    ماژول فیبر نوری هواوی SFP+ 1550nm 10G 80KM 

    • حداکثر پهنای باند : 11.3Gbps 
    • طول موج : 1550nm 
    • حداکثر فاصله : 80km
    27,000,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G ER 40

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G ER 40

    • حداکثر پهنای باند : 11.3Gbps
    • طول موج : 1310nm
    • حداکثر فاصله : 40km
    23,500,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G LR

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G LR

    • حداکثر پهنای باند : 10.3125Gbps
    • طول موج : 1310nm
    • حداکثر فاصله : 10km
    6,000,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G SR

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G SR

    • حداکثر پهنای باند : 10.3125Gbps
    • طول موج : 850nm
    • حداکثر فاصله : 300m@OM3/400m@OM4
    3,700,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G ER

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G ER

    • حداکثر پهنای باند : 11.3Gbps
    • طول موج : 1550nm
    • حداکثر فاصله : 40km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو E1 10G SFP LR

    ماژول فیبر نوری سیسکو E1 10G SFP LR 

    • حداکثر پهنای باند : 1/10.3Gbps 
    • طول موج : 1310nm 
    • حداکثر فاصله : 10km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو E1 10G SFP SR

    ماژول فیبر نوری سیسکو E1 10G SFP SR 🔸 حداکثر پهنای باند : 1/10.3Gbps 🔸 طول موج : 850nm 🔸 حداکثر فاصله : 300m@OM3/400m@OM4
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری هواوی SFP+ 1550nm 10G 40KM

    ماژول فیبر نوری هواوی SFP+ 1550nm 10G 40KM 🔸 حداکثر پهنای باند : 11.3Gbps 🔸 طول موج : 1550nm 🔸 حداکثر فاصله : 40km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G ER40 I

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G ER40 I 🔸 حداکثر پهنای باند : 10.52Gbps 🔸 طول موج : 1310nm 🔸 حداکثر فاصله : 40km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G LR I

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G LR I 🔸 حداکثر پهنای باند : 10.52Gbps 🔸 طول موج : 1310nm 🔸 حداکثر فاصله : 10km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G LRM

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G LRM 🔸 حداکثر پهنای باند : 10.3125Gbps 🔸 طول موج : 1310nm 🔸 حداکثر فاصله : 220m @ OM3 MMF, 300m over SMF
    تماس برای قیمت